İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense - Kontratı Kabul et

Gizlen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt arkadaşlar az once hesabıma ulaşmaya çalıştım, login oldum ve 25mayıs 2008 tarihine kadar hepimizin eğerki adsense kullanacaksak kabul etmesi gereken bir kontrat ile karşılaştım.

Google yeni onlemler almaya basladı bence

Katre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet geç kalmış bi önlem, Mecbur EVET dedik :D

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Paniğe gerek yok bence adamlar para dağıtıyorlar elbette sınırlarını çizecekler..
Zaten önemli birşey ki ,
Ya Kabul edeceksiniz
Ya okuyup SOnra Kabul edeceksiniz
Ya da Kabul Etmeyeceksiniz (Adsense Hayatınız bitecek)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hesabıma haftadan haftaya baktıgım için daha dek gelmedim ama 10 gün önce bir şifre uygulaması geldi sözleşme cıktı ve bir kaç işlem yaptırdı işte hesaba girdğiniz maili sadece sizmi kullanıtyorsunuz gibi bişiler ve mailiniz yazıp onay geldi

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
hesabıma haftadan haftaya baktıgım için daha dek gelmedim ama 10 gün önce bir şifre uygulaması geldi sözleşme cıktı ve bir kaç işlem yaptırdı işte hesaba girdğiniz maili sadece sizmi kullanıtyorsunuz gibi bişiler ve mailiniz yazıp onay geldi

Evet o da var ama bu ayrı bir şey neyse açınca zaten göreceksin ..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
google adsende hesaplarınız bundan sonra gmail ile kullanılcak. bi ara [email protected] mail adresleri ile adsense hesabına girenlerin belli bir tarihten sonra google adsense hesaplarını gmail ile yonetecekleri duyumunu almıştım, sanırım bu sozleşmeler vs.. onun işareti, zaten sozleşmeyi kabul ettiğinizde gmail ile değilde normal domainizde kullandığınz mail hesabınız ile google adsense hesabınıza girdiğinizde mail adresinizi google hesabındaki bir mail yani gmail ile değişmenizi istiyor.

biraz karışık oldu umarım anlamışsınızdır :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Siz bu email degistirme uygulamasini nasil yorumluyorsunuz ?

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlla gmail kullanın demiyor genel bir google hesabınız varsa onunla ilişkilendirin deniyor.Bende domainli google hesabımı adsense ile ilişkilendirdim tek hesabım oldu tüm google servislerinde.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bende bu son kontrat olayı çıkmadı arkadaşlar. Başka çıkmayan var mı ?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Arkadaşlar bende bu hala çıkmadı. Sizler de çıkdı mı ? özellik bu saatten sonra hesabına girecek olanlar cevaplar mı ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bende mail adresini değiştir tek senmi giriyosun sorusu çıktı şimdilik katılmayacağımı sonra onaylayacağımı söyledim kontrat olayı çıkmadı bendede..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kontrat filan olayı bende de çıkmadı az önce baktım. Günde 1 kez baktığımdanmıdır nedir çıkmadı birşey.

Ayrıca 1-2 hafta önce google hesabı ile mailimi ilişkilendirdiler yani gmail hesabı değil, gmail olmadan da google hesabı açabiliyorsunuz tüm servisleri için.

Gmail zorunlu değil kısaca.

Ama bu kontrat her neyse çıkmadı, çıkanlar paylaşsa idi iyi olurdu...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Kontrat filan olayı bende de çıkmadı az önce baktım. Günde 1 kez baktığımdanmıdır nedir çıkmadı birşey.

Ayrıca 1-2 hafta önce google hesabı ile mailimi ilişkilendirdiler yani gmail hesabı değil, gmail olmadan da google hesabı açabiliyorsunuz tüm servisleri için.

Gmail zorunlu değil kısaca.

Ama bu kontrat her neyse çıkmadı, çıkanlar paylaşsa idi iyi olurdu...

Bu kontrat olayı hesabına gece 01:00 03:00 sılarında bakanlarda çıkmış galiba ...

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ara ara çıkıyor bazı kişilerde. bende daha görmedim. Sorun değil 25 Mayıs'a çok var. elbet bir gün çıkar. aceleye veya heyecana gerek yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5