İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense - Kontratı Kabul et

Rani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi bende de çıktı. Yazıyı word e aktardım tam 14 sayfa uzunluğunda :D onayladım haliyle..

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlaşma metnini gördüm bir maddesinde sözleşmenin paylaşılmasını yasaklıyorlar. bu nedenle sözleşmeyi paylaşmamanızı öneriyorum

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Benim anlayamadığım google bu uygulamayı neden bu şekilde yaptı. Kimi kullanıclarda çıkıyor kimisinde çıkmıyor ?

umteka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi ben de gördüm ama üşendim okumadım ve tekrar girişimde sorması için beklettim.. Okumadığım için anlamadım :) tam olarak önemli değişmeler neler ? Okuyan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.. İyi çalışmalar herkese

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kendi domainimi kullanıyordum mail olarak.. Gmail kullanıcısı değilim rahatsız edici bi zorunluluk

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende dün gece konturat çikti ama gece olduğu için kafamı odaklayamadim ve okumadim kapatim sayfayi bügün yeniden girdim hesabima öyle bi zorunluluk yoktu : gmail kullanmiyorum :)

Robinyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yakın zamanda banlanacakları listeleye almışlar, bu yayıncılara görüntülenmeyecekmiş. :D

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yakın zamanda banlanacakları listeleye almışlar, bu yayıncılara görüntülenmeyecekmiş. :D

Google yetkililerinden bu mesajınızı değerlendirmelerini istedim.
bana mesajınızı değerlendirip döndüler

şu anda google adına yanlış bilgilendirme yaptığınızdan dolayı (insanları yanıltmak) sizin hesabınız sonlandırılacakmış (hesabınızı tespit için benden sitelerinizin hangileri olduğu konusunda destek istediler)

:)

Robinyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google yetkililerinden bu mesajınızı değerlendirmelerini istedim.
bana mesajınızı değerlendirip döndüler

şu anda google adına yanlış bilgilendirme yaptığınızdan dolayı (insanları yanıltmak) sizin hesabınız sonlandırılacakmış (hesabınızı tespit için benden sitelerinizin hangileri olduğu konusunda destek istediler)

:)

Yardımcı olsaydın arkadaşlara :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi