İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Mayıs 2009 Ayı Ödemesi

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar adsense panelinde

Bu ayın 30'unda size gönderilmek üzere zamanlanmış bir ödeme var. Standart teslimat çeki alıyorsanız, bulunduğunuz yere bağlı olarak çekin elinize geçmesi için 4 hafta kadar bekleyin. EFT ya da güvenli hızlı teslimat yöntemini kullanıyorsanız ödemenizin gelecek ayın 5'ine kadar ulaşmış olması gerekir.

yazıyor.Sanırım en geç 1 haziranda paralar elimizde olur eğer cuma yatmazsa :)

herkes güle güle kullansın

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ilk kez ödeme alıyorsun gibi görünüyor ... O yazı sürekli yazar her ay istisnasız ve bazen paralar 25-26 sında bazende 30-31 inde yatar. Hatta bazen olur ki geçen ödemeler gibi diğer aya sarkar.
Fazla aldırış etmemeli ay sonuna doğru yatacak sonuçta...

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk kez ödeme alıyorsun gibi görünüyor ... O yazı sürekli yazar her ay istisnasız ve bazen paralar 25-26 sında bazende 30-31 inde yatar. Hatta bazen olur ki geçen ödemeler gibi diğer aya sarkar.
Fazla aldırış etmemeli ay sonuna doğru yatacak sonuçta...

ilk kez ödeme almıyorum, senin bahsettiğin prosedürleri bende biliyorum.Sadece her ay olduğu gibi başlığı açıp bilmeyenler için yazdım ilgisini çeken gelir ne istiyorsa paylaşır...

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
o her zaman cıkar. her ayın son haftası son günlerinde ödemeni alırsın :D

Eternoenmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her ay aynı şeyler neden olur acaba çok merak ediyorum. Acele etmeyin yahu, sonuçta yatar paralar polemiğe girmeye gerek yok ki.. Ayrıca bilen bilir, bilmeyen bilmez, öğrenmek isteyen bekler ve görür bu kadar basit ve net..

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her ay aynı şeyler neden olur acaba çok merak ediyorum. Acele etmeyin yahu, sonuçta yatar paralar polemiğe girmeye gerek yok ki.. Ayrıca bilen bilir, bilmeyen bilmez, öğrenmek isteyen bekler ve görür bu kadar basit ve net..

pekala bundan sonra forumda hiç konu açmayalım o zaman isteyen başka yerden öğrensin...

Rani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her ay açılan standart konuyu bu sefer de arkadaşımız açmış, amma da yüklendiniz :) Tahminimce bu sefer hazirana sarkmayacak ödemeler, bakalım göreceğiz..

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pekala bundan sonra forumda hiç konu açmayalım o zaman isteyen başka yerden öğrensin...

Yüklenme yoktu ama arkadaş yanlış anlamış sanırım...

Ödeme işleme girince de burdan devam edilir.

Ayrıca Yeni başlayan arkadaşlar için bilgilendirme maksadı konunun ana mesajından çok konuya yazılan mesajlarda mevcut...

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ay cok cok kotu gecti benim...

Gosterım : 116,388
Tiklama : 1,322
Kazanc : sadece 62 dolar

Bır dahakı aya sarktı artık

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense ödeme günü gelmiş neyime, 100 doları vurduramadık vurduramadık garibem :(
(Bayram gelmiş neyime, anam anam garibem)

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense ödeme günü gelmiş neyime, 100 doları vurduramadık vurduramadık garibem :(
(Bayram gelmiş neyime, anam anam garibem)

benimde bugün ödemelerim var 2 gün sonra yatsa neyime :) :) 100 değilde 100ün 100 katı kazanman dileğiyle :)

arkadaşlar dünden beri ödeme işlemde ben işbank kullaniyom acaba garantibanktan veya başka bankadan ödeme alan varmı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5