İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Nin Suyu Çıktı

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tık Gelirleri ne zaman Düzelir net bir bilgi veya acıklama yapacak olan arkadas varsa cok sevinirim

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tık başı 0.05+ yapar ki birçok kişinin 0.01 in altında kazandığı bir zamanda türkçe site için iyi bile denecek bir rakam.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0.01in altına indiği oluyor evet. 200 tıka 1$ alan bile görmüştüm bir postta

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Googleye güvenmeyin arkadaşlar. Cpm 4$ 'dan 0,50 $ a düştü benim. Buda demek oluyor ki 1/8 zarar ediyorum. 80$ yerine 10$ kazanıyorum. Umarım düzelir ve eskisi gibi çok kazanırız... 20'sinden sonra düzeleceğine inanıyorum ve bunu her seferinde tekrarlıyorum :)

U

Unigenclik.org

Misafir
Googleye güvenmeyin arkadaşlar. Cpm 4$ 'dan 0,50 $ a düştü benim. Buda demek oluyor ki 1/8 zarar ediyorum. 80$ yerine 10$ kazanıyorum. Umarım düzelir ve eskisi gibi çok kazanırız... 20'sinden sonra düzeleceğine inanıyorum ve bunu her seferinde tekrarlıyorum :)

20 sindne sonra ödemeleri sorunsuz alsakta, moraller düzelse birazda :D

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inşallah en yakın sürede düzelir, kazançlar çok düştü, bu sefer düşüş epey uzun sürdü.

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google kendi payini yukseltti galiba, tiklama ucretlerinin dususu bu olabilir.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artı kher sitede oynayabilindiği kadar çok veren kelimelere yer vermek gerekiyor. Tabi spam yapmadan içerikle uyumlu şekilde. bir haftadır tıka 0,01 veya altında veriyordu bir iki değişiklik yaptım içerikle uyum içerisinde. 0,05 e çıkmaya başladı. Bunu hepimizin yapması lazım çünkü az ücret veren reklamlar zaten çıkmasın. bunu tam bilemediğimiz için seçmek durumundayız.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bilmiyorum ama google düzelmeli yoksa çok fazla webmaster kaybedecek.Mynet gibi sponsorların verdiği min rakam neredeyse googleın su anki haline yaklaştı türkçe içerikli reklamlar için..

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar günler sonra ilk kez tık başı 0,1 i gördüm 3 tık 0,30 $ hadi hayırlısı inşallah düzeliyordur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5