İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Ocak 2009 Ödemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, Google Adsense'dan dolar bekleyenler ayın 25'inde beklemesinler gene ay sonuna yatıcak :)

Ayın 30'unda yatıcaktır (yanılabilirim)
İş bank kullananlar ayın 31ine uzayabilir (yanılabilirim)

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewet kaçtıkla alıyorursun bu parayı merek etmemek elde değil.

XxGenCxX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi sitelerle elde ediyorsun:D
Ben bu parayi alsam hic calismam :D

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben calisiyorum ama kendi isim elbette firmayi soyliyemem ama aranizda belki kullanan kesinlikle bilen bir hosting firmasi :)

herneyse söz konu ben veya işim değil eee siz adsense'dan ne kadar bekliyorsunuz bu ay? ortalama kazancınız felan nedir:) o parayla ne yaparsınız?

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
helal olsun diyorum ben en son 2000 üstünü 6 ay önce gördüm sonra dagıldım :) nasip kısmet çalışmalarımız devam ediyor :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
oo herkes 2 bini görmüş bizim daha çok çalışmamız çok şeyler öğrenmemiz lazım. İçeriğiniz illegal ve ad*lt vs ise söyleyinde :) orjinal içerik kaliteli site diye uğraşmayalım.

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Centilmen arkadaşım anlamıyorum birinin işi gücü yok senin açtığın konulara komik taglar giriyor.Yada sen mi yapıyorsun yoksa :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5