İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Ocak 2009 Ödemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oo iyi harcamalar
işte bu yüzden garantiyi seviyorum eftler çok hızlı :D ama işbank benimki :D yarını beklicez:D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
gerçekten yüksekmiş helall be google :d ben dolarlarımı 1.50 den hesaplamıştım :D senin kura hesaplasam çok fark oluyor çok iyimiş :D

o kuru ben hesaplamıyom google hesaplamış 1,671 gibi bir şey bende 1,5 tan hesaplıyodum 100$da 17TL fark ediyor. Sende 350 ytl fazladan alcan. valla bu işsizlikte ilaç gibi geldi evin kirasını vercez :) şimdi millet kirayıda merak eder 400TL

Bizim aldığımız para senin kur farkın kadar nerdeyse :D

TransLatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim daha 51.62 dolar. o da inanır mısınız 2006 dan beri. nerde yanlış yaptım. bilemiyorum..

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve sen adsense yeni kullanan biri bu kadar başarılı olurmu varmı böyle mantık? sen adsenseyi eski kullanan dostum söyle bana senin kazancın nedir hadi sende resim çek panelinden bende çekeyim

varsın ben 2-3 aylık adsense gören biri
sende 5 yılddır veya daha fazla kullanan biri ol

sana bişey söylümmü? ben çok eski bir adsense kullanıcısıyım üstelik yeni olsam bile "kazanaç başarıyı kanıtlar" buda benden sana bi nasihat olsun

varmısın panelden resim çekmeye? sn eski adsense kullanıcısı yada ilk diyim? hadii?

Senle uğraşacak kadar profesyonel değilim ben. Ben bugüne kadar toplam 109 usd civarında kazandım 6 yıl boyunca. Benide diğer arkadaşlar gibi küçük gör ve işine bak. Sen en iyisisin. İyinet olarak seninle gurur duyuyoruz.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gereksiz bir başlık olmuş...

Tamamen toparlama / Sıvama çabası gibi. Zaten herkes ADSENSEin ödemeleri ay sonunda yaptığını biliyorken ve 25 ine dair de pek beklenti yokken bu başlığın açılmasına ve hatta "BAKIN nası biliyorum" tarzı tarih vermelere lüzum yoktu.

Adsense de çalışan bir yetkili açsaydı bu başlığı gayet normal olurdu ama şu durumda ÖDEME başlığından çok başka şeylere açılmış/benzemiş durumda.

Diğer webmaster forumunda ayın 4 üne kaymış ödeme başlığı. Fazlalık bi başlık açmayalım diye de insanlar ona devam etmiş. Burda da öyle olmuş gibi.
ÖDEME başlığı ÖDEME İŞLEME girince açılırsa daha anlamı olacaktır. Sonuçta GOOGLE, ödemeleri kimsenin tahminine göre yatırmıyor.

YAPI KREDI de kazançları hesaba aktarmış - Beklemeyi veya kontrol etmeyi unutunca daha bi Pozitif katkı sağlıyor insana :)

Temiz kazananlara bol kazançlar dilerim...

TransLatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gereksiz bir başlık olmuş...

Tamamen toparlama / Sıvama çabası gibi. Zaten herkes ADSENSEin ödemeleri ay sonunda yaptığını biliyorken ve 25 ine dair de pek beklenti yokken bu başlığın açılmasına ve hatta "BAKIN nası biliyorum" tarzı tarih vermelere lüzum yoktu.

Adsense de çalışan bir yetkili açsaydı bu başlığı gayet normal olurdu ama şu durumda ÖDEME başlığından çok başka şeylere açılmış/benzemiş durumda.

Diğer webmaster forumunda ayın 4 üne kaymış ödeme başlığı. Fazlalık bi başlık açmayalım diye de insanlar ona devam etmiş. Burda da öyle olmuş gibi.
ÖDEME başlığı ÖDEME İŞLEME girince açılırsa daha anlamı olacaktır. Sonuçta GOOGLE, ödemeleri kimsenin tahminine göre yatırmıyor.

YAPI KREDI de kazançları hesaba aktarmış - Beklemeyi veya kontrol etmeyi unutunca daha bi Pozitif katkı sağlıyor insana :)

Temiz kazananlara bol kazançlar dilerim...

eywallah dostum. bizimde helal para. dostlarımızı tanıdıklarımızı katsaydık işin içine şu anda daha değişik bir durumda olurduk. ama bu alın teri. benim verdiğim yönergelerle tıklama değil. tamamen ziyaretçiye kalmış bir durum...

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ykb de parası yatmamış olan var mı ?
Diğer bir sorumda "Banka Hesap Bilgileri" giriş ekranında INGBank gözükmüyor, bunun yerine OYAKBank mı seçilmeli ?

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tıklamalar: 26.835

26.835 / 30 = 894 Tıklama (günlük)

Şahsen günlük o tıklamaya nasıl 2000$ aldınız merak ettim içerik nedir. O Tıklamaya günlük 13-18$ ortalama alınıyor şuanda siz sanırım 800 tıka 75$ falan alıyor olmasılısınız ki 2000$ görüyorsunuz..

Sadece merak ettim..

siteye göre değişir o dediğin tık ücretleri

o dediğin tıklara o ücreti bir mp3 sitesi, arkadaşlık, veya mirc chat sitesi alıyordur heralde
örnek site teknoloji sitesi ve arçelik reklamı çıkıyor arçelik reklamına 12 tık 9$

biliyorsun teknoloji günümüzde çok rekabet görüyor son bi kaçyıldır, arçelik adwordsa tık başına 3 veya 4 $ verirse, bende adsensedan tahminen 1 - 2 $ alırım

tavsiyem şu. sitenizde kaliteli reklamların, büyük firmaların reklamını çıkarmaya özen gösterin (kalitenizle, içeriğinizle)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar lütfen kurduğunuz cümlelere dikkat ediniz. Herkes seviyesini takınsın.

Bundan sonra bu tür cümleler kuran kişilere uyarı verilmeyecektir. Uzaklaştırılacaktırlar.

Kimse sizin dalaşmanızı dinlemek , izlemek veya tanık olmak zorunda değildir. Bir takım problemleriniz var ise bunu başka bir toplumsal grupta dilegetiriniz / yapınız .

Biz bu tür diyaloglara , mesajlara vb. içeriklere karşıyız. Karşı olacağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5