İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Ödeme Bilgi ve giriş sorunu acil...

boyner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar daha önce hesabım çalındı ve tekrar geri aldım ,hesabım çalınmadan önce banka ödeme bilgisi gelmişti ve girdim doğrudur. Şimdi tekrar hesab bilgileri girdim ve bana banka hesabıma ödeme bilgisi geldi hemde 3 tane verdiğim grafikte görmelisiniz. ilk adsense ödeme bilgisi 1.46 girdim ve GOOGLE ADSENSE YAZIYOR. bugün gönderilen 3 adet ödeme bilgisini girdim 2 tanesini 1.54 ve 1.59 ücretlerini yanlış girdiniz dedi 2 hakkım olduğunu söyledi uyarı yazısında 0.43 lira yazanı girmedim yanlış yaparım diye. Şimdi Daha önce bir olay başına geldimi ne yapılması gerekiyor Ne yapabilirim tekrardan lütfen yardımcı olurmusunuz

2049d1367251523-gangnam-style-yeni-sarkisi-gentleman-dfgjpg

boyner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar lütfen kimse yokmu nasıl bu sorunum çözülür.

Takedown

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Googleye bu durum ile ilgili adsensenin bulunduğu g-mail hesabından e-mail at, konu ile alakalı dönüş yaparlar

boyner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi arkadaşlar 4 hak var bana hesabıma 3 tane eft geldi 10 dk için 2 tanesini girdim 3. girme korktum . Şimdi ben tekrardan hesap eklesem o hesabıma gelir mi ? adsense forumada yazdım cvp yok hiç mi yardımcı olucak kardeşimiz yok.

Takedown

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
kardeş , yüklediğin adsense resmi görünmüyor, anladığım kadarı ile Google adsense PIN yolladıkdan sonra senin hesabına belirli bir meblağ para yatırdı ( burda bi yanlışlık var Neden Üç kere yollasın ) ? Burayı anlayamadım, Zaten işlem menülerinden İnceleme kısmından Kimin yatırdığı belli meblası da bellidir. e gir Kurtul kardeş, yada bankanın müşteri hizmeletleri ile görüş irlanda dan hesabıma bi eft oldu miktarı ne kadar diye sor,

ama dersen bununla bi alakası yok, en son hangi eft yaptı ise onu gir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5