İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google adsense ödeme geldi

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
Aylık hesap işletim ücretini toptan kesmiş olabilir. Hesap hareketlerine bakarsan ne için kestiğini görürsün.

yok benim havale ile geliyor demekki eft lerden ücret almıyor garanti bank.
22.09.2006 MONEYBOOKERS LTD. Havale Ödeme - Hesaba 45,00 45,00
22.09.2006 MONEYBOOKERS LTD. KOMİSYON -20,00 25,00

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar gönderen kısmında ve açıklamada bu ay ne yazıyor tam olarak?
yazabilirmisiniz

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Az önce citibank merkez şubesiyle görüştüm. durumu izah ettim. Bayanın dediği eftler bizim tarafımızdan yapılıyor bizler hesap detaylarına kadar bildirip eft leri yapıyoruz. Yapı kredi eft lerin yapılmama gibi bir durumu yok. Buyuk ihtimalle yapı kredi eftleri havuzda tutuyor. Eger hesaplara gecirmezse iade etmek zorunda dedi ve ekledi ykb bu ay sonundaki maaş ödemelerini bile becerememiş herseyleri karmakarışıkmış. Bende sizce ne yapmayılız dedim Yapı kredi yi arayın parayı havuzdan hesabınıza çeksin dedi citibank olarak yapabilecegimiz birşey yok para bizden çıktı .!!

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ee şimdi şubeye gittiğimizde ne diyeceğiz adamlar yok eft deyip başından savuyor bunun yasal bir dayanağı yokmu ne olacak bu durum arkadaşlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5