İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Optimizasyonu

F

fatihhk

Misafir
Adsense'e birkaç gün önce kabul edilmiştim ve onuda burada duyurmuştum.
Fakat bi heyecan bi gazla reklamları koyduk siteye ama hiç tıklama yok.
Sadece birkaç tıklama oda ark.adaslar ım sayesinde.

Kodlardan en verimli şekilde yararlanmamı sağlayacak şekilde yerleştirmemde yardımcı olabilecek olan var ise bana yardımcı olabilirmisiniz?
Fakat tabi bunun için maalesef size para veremeyeceğim :(
Fakat şöyle bir teklifim var eğer bunu gerçekleştirmemde yardımcı olabilecek ın sitesi varsa sitesinin bannerını bir ay siteme koyacağım.

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende tam ortaya news bölümünü olduğu yere koy.. direk gelen onu görsün su an kurtal vadisinin olduğu yere....

F

fatihhk

Misafir
Peki ben siteye
sitemize destek olmak için reklamlara tıklayabilirsiniz yada sponsorlarımıza tıklayabilirsiniz vs. tarzında birşeyler yazabilirmiyim?

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
https://www.google.com/adsense/policies Burayı 1 sefer okursan kafandaki soruların çoğuna cevap bulabilirsin..
Teşvikler
Web sayfaları kullanıcıları reklamlara tıklamaya teşvik edecek herhangi bir metin içeremez. Buna kullanıcıları reklamlara tıklamak için cesaretlendirmek veya reklamlara tıklamak ve reklamlara ilgi çekmek de dahildir. Örneğin, siteniz içeriğe bağlı olmaksızın herhangi bir reklam için “buraya tıklayın”, “bizi destekleyin”, " bu linkleri ziyaret edin” veya benzeri metinler içeremez. Bu tür işlemler reklamverenlerin maliyetini artırmamak açısından kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak, yayıncılar topluca gönderilen e-posta mesajları veya üçüncü taraf web sitelerinde yapılan istenilmeyen reklamlar yoluyla, reklamları veya tavsiye ünitelerini bulunduran sitelere gayri ihtiyari olarak ilgi çekemezler. Ayrıca, yayıncıların doğal olmayan veya yanıltıcı yöntemlerle, tavsiye ünitelerine dikkat çekmeleri veya tıklamaya teşvik etmelerine de izin verilmez.

Ayrıca reklam yerleşimi açısından google'ın tavsiyelerinden faydalanabilirsin ki bu oldukça işe yarayan bir yöntem.. Sayfalarımda Google reklamlarını nereye yerleştirmeliyim?

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemdeki yerleşimini inceleyebilirsin belki bir fikir verir.

F

fatihhk

Misafir
yzgulec' Alıntı:
sitemdeki yerleşimini inceleyebilirsin belki bir fikir verir.

evet yerleşim güzel fakat işte ben her istediğim yere koyamıyorum reklamı hazır script olduğu için :(

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana bir öneride bulunayım php nuke 7.6 kullanıyorsan 3,1 yamasını yükle :D ozaman istediğin heryere koyabilirsin... örnek için siteme bakabilirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5