İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense PR ve Kabul ilişkisi??

Google Adsense Kabul Edilen Sitenizin Page Rank'ı Kaç?

• 6 ve üstü

Kullanılan: 2 6.9%
  • 5

Kullanılan: 7 24.1%
  • 4

Kullanılan: 5 17.2%
  • 3

Kullanılan: 6 20.7%
  • 2

Kullanılan: 1 3.4%
  • 1 veya 0

Kullanılan: 8 27.6%

• Kullanılan toplam oy
    29

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın Webmaster Arkadaşlar,

Eğer, Google Adsense tarafından kabul edilmiş bir siteniz var ise; lütfen bu sitenizin PageRank'ını aşağıdaki adresten kontrol ederek belirtiniz. (Bu adresi vermemin nedeni reklam yapmak değildir. Sadece standart bir bakış olabilsin diye bir adres veriyorum...)

http://www.sitelerim.info

Kontrol ettikten sonra lütfen Anketi oylayınız ki insanların yaklaşık bir fikri olsun kabul ile PR'ın bir alakası var mıdır??

Saygılar...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YanCebim' Alıntı:
yoktur. Örneğin ben Yancebim.com ile üye olmuştum. PR 0

"yoktur" demişsiniz. bunu sizin PR ı 0 olan sitenizin kabul edilmiş olmasına dayanarak mı söylüyorsunuz yoksa bir fikir midir?

Ayrıca, ben bu konuyu açarken eğer google ın standart bir PR isteği yoksa (ki yoktur bunu biliyoruz) herhangi bir etkisi olup olmadığını araştırmak istedim. Yani, mesela PR'ı 3-4-5 olan siteler mi çoğunlukla kabul edilmektedir.

saygılar...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Yakuza :
Hangi Site ?
Bu arada oyumu kullanacaktım ama PR 0'dan tutun 5'e kadar sitem var. 1 Aydır Google'yi bekliyorum. Adsense'ye kabul edecek diye:)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Hıı. Sitelerim.info'dan bahsediyorsunuz. Özür dilerim. Benimde sitelerimin bir çoğu aynı sunucuda. Aynı sorunu bende yaşıyorum..
Olsun ara sıra olur böyle şeyler.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence page rankla ilgisi yoktur.. benim fikrim bu..

Zaten pr'si 7-8-9 olan pek bir site var mı ki türkiyedeki kullansın bu googleda onay beklesin :)

İyi çalışmalar..

YanCebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ReferXchange' Alıntı:
"yoktur" demişsiniz. bunu sizin PR ı 0 olan sitenizin kabul edilmiş olmasına dayanarak mı söylüyorsunuz yoksa bir fikir midir?
Hem PR ı 0 olan sitem kabul edildiği için hemde fikir olarak söylüyorum. 2 haftalık bir siteyle üye oldum ve kabul edilmişti 1 hafta içinde. Sonuç olarak Adsense ye üye olmak için PR ın kriter olarak kullanıldığını sanmıyorum.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belki Pr'ye göre inclemeleri öne çekiyor olabilirler.. Benim p=5 örneğin 6 günde onaylandı site..

İyi çalışmalar..

YanCebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok ben öne çektiklerini de zannetmiyorum. Biz 1.5 ay kadar önce başvuruda bulunduk hemen kabul ettiler. Bu olay bu derece gündeme gelince diğer arkadaşlada hemen başvuruda bulundular. Aşırı yoğunluk sebebiyle başvuruların değerlendirilmesi uzun sürüyor sanırım.
Yani ben hiç bir şekilde PR ın kriter olarak alındığını zannetmiyorum.

kaderimse_24

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Adsensenin kabulunün pr hit falan fıstıkla alakası yok.

Adsense'ye kabul edilebilmesi için sitenin aşağıdaki seçeneklere bakarlar

1- Sitenin Tasarımı Kullanıcıya Göre Düzgün ve Sademi

2- Site Güncel mi? Devamlı Yeni İçerikleri Giriliyormu

3- Domain ücretli mi ücretsiz mi.

4- Kullanıcı sitede aradığını kolay bulabiliyormu.

5- Ziyaretçiler spam veya bot mu yoksa organik ziyaretçiler mi

bu 5 seçenek mevcut ise herkez adsense ye kabul edilir.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr ile adsense kabulünün ilgisi olmadığını şu anda herkes öğrenmiş tebrikler. Ama dikkat edin konu 8 yıllık. 8 yıl önce şu anda forumda olan kişilerin çoğu ilkokula başlamamıştı...

kazancklavuzu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
prnin pek alkası yoktur. Ama pr olursa siten daha çok güven verir googleye buda tıuk bşı daha çok almanda yardımcı olur. kabul edlirken en önemli durum sitenizin politikalara uymasıdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5