İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google AdSense Premium nedir? Faydaları nelerdir?

MuratS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam olarak Google AdSense Premium hakkında detaylı bir makale olmamasından dolayı yazma gereği hissettim umarım keyifle okursunuz. AdSense yayıncılarının herzaman gözdesi olmuş olan "AdSense Premium" nedeni basit arkadaşlar serbestlik politikası bir nevi.

Bu makalemizde AdSense Premium konusundaki şartlar ve bize sağlayacağı imkanlardan bahsedeceğim.

Öncelikle AdSense Premium olabilmeniz için gereken şartlar;

# Web sitenizin aylık gösterimi 20 Milyon üzeri olmak zorundadır.

# Aylık 5 Milyon arama sorgusu almak zorundasınız.

# Web siteniz zaten AdSense kurallarına aykırı olmamalıdır (illegal)

# Şirket olmanız gerekmektedir ayrıca AdSensenin ödemelerini şirket hesabınıza yatıyor olmasıda ayrı bir çizgi.

# AdSense Premium için herhangi bir başvuru yeri bulunmamaktadır, bunun için yukarda belirttigim hususlar önemli bir faktörü oluşturmaktadır.

# En önemli konulardan birisi ise yukarda belirttiğim maddelerin tümü sağlandıktan sonra web sitenizin toplum yararına olup olmaması daha çok önem arzetmektedir.

Örnek; Flash oyun siteniz yukarda belirtilen 4 madde uyum sağlıyor lakin 5. madde sitenize uyum sağlamamaktadır bu yüzden size teklif gelmeyecegini üzülerek söylemekteyim.

Bu sebeble ikinci kısımda sizlere Örnek AdSense Premium sitesini tanıtacagım.

AdSense Premium olduğunuzda size sağlayacagı faydalar;

# Bilinen Rekalm Formatlarını kullanmak zorunda değilsiniz.

# AdSense program kurallarına göre "Geçersiz Etkinlik" sebebi ile banlanma riskiniz çok düşük. (Normal hesaplarda bir veya 2. uyarıdan bazen uyarmadan kapandığını baz alırsak AdSense Premium 'da bunun tekrarı oldukça fazla olacaktır)

# AdSense sorunlarınızda muhattap bulacagınız yer arama sorunu ortadan kalkıyor. Sorunlarınızda kısa sürede cevap bulabilirsiniz. (Danışman sayesinde)

# AdSense programında daha fazla kazanmanız için AdSense Danışmanı sizinle ilgileniyor olacaktır sonucunda sizinle birlikte Google AdSense'de daha fazla kazanacaktır.

# AdSense Premium sayesinde kazancınız %50 hatta %80 daha fazla artacaktır. Çünkü kaliteli reklamlar ilk sizin sitenizde çıkıyor.

Notlar; Herkesin karıştırdıgı bir konu ise AdSense Premium hesaba verilmemektedir. Domaine verilmektedir yani tek bir sitenin gösterimi 20 Milyonun üzerinde olmak zorundadır. Ayrıca verilen bilgiler kulaktan dolma bilgiler değildir daha önceden açmış oldugum konuyu bilenler iyi bilir Premium Yolunda ilerliyorum.

AdSense Premium Programına dahil olmuş bir site;

www.gezginler.net

Ayrıca daha önce AdSense Premium olan tamindir.com artık çıkarılmıştır.

AdSense Premium giriş ise Buradan yapılmaktadır. Deneyin belki sizide dahil etmiş olabilir

Herkese bol kazançlı günler dilerim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
iyi bir çocuk olursanız belki adsense premium görebilirsiniz :D

Takedown

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
güzel paylaşım olmuş premium u duymamıştım

amecit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar adsenseye başvuru yapmıştım(07.04.2013) site inceleniyordu.
Bana verdiği kadları bu gün sitenin farklı bölümlerine de ekledim ve reklamlar gösterilmeye başladı. Ama hesabım hala aktif değil bana herhangibir mesaj bildiri gelmedi.
Adsense hesabıma girdiğimde sitenin hala incelenmekte olduğu yazıyo.
Tecrübeli arkadaşlar bi bakabilirler mi acaba ?
Acemiyim bu konuda
sitem : www.fendershanem.com

mkalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun süre incelemesi iyi birşey aslında

Uzun süre incelemesi iyi birşey aslında onaya az kaldı demektir. Benimkinde öyle olmuştu. veri girmeye devam et bir taraftanda.

benim site www.modatesetturgiyim.com

bjk28

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bide premiumda var. biz daha normal giremedik :D

egkt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bildiğiniz üzere google reklamlarıyla çok para kazanmayı hepimiz isteriz. Ancak google ın tıklama başına verdiği düşük ücret buna engel. Bu durumu lehimize çevirmek için facebook da bir grup kurdum gruba üye olan herkes site linkini paylaşıyor ve tüm üyeler sitedeki reklamlara tıklıyor! Tabi ki bunu düzenli ve dürüst bir şekilde yapıyoruz. Grup linki; https://www.facebook.com/groups/1459621954260019/

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapın yapın googleden akıllısınız ya size izin verecek :)

eninde sonunda banlanacaksınız arkadaşlar bu yöntemle

ayrıca size ödedikleri paralarıda eğer illegal yöntemi anlarlar ve ispat ederlerse artık dava da açıp verdikleri paralarıda faizi ile geri alıyorlar bilginiz olsun ...

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
siteme bı yorum ekledım dusunursen imzamdaki sitemle ile ilgili bi makale yazabilirsin bazı resımlerı kullanabılırsın

beman3306

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Harika

Çok güzel bir paylaşım olmuş daha önce premium da olduğunu bilmiyordum paylaşım için teşekkürler.

----------------------------------------------------------------------
İlginç ve Esrarengiz Bilgiler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5