İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google adsense radyonuz geldimi

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google adsense uylerine isikli kucuk bir radyo gonderiyor yilbasi hediyesi olarak. Gecen yil sadece kart gondermisti. Benimki bugun geldi. DHL kargo ile geliyor.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotweb, radyonun uzerınde adsense ya da google yazıyor mu?
bak merak ettım sımdı :)
gecen senekı kart guzeldı...

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bütün üyelere mi gönderiyorlar ? çeklerle birlikte mi gönderiyorlar ? yoksa belli bi miktar ödeme almış kullanıcılarına mı gönderiyorlar ??

E

erotika

Misafir
:D bizim günlük 40 50 melyon turkish lira :) kazanıyoruz çok şükür 40/50 tık il :D

Bizi de gör adsensee :D

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
radyoda benim gordugum sadece google yazisi var adsense yok. Birde degisik dillerde yazilmis "iyi tatiller" yazisi. Cekten ayri geliyor. Butun uyeleremi gonderiyor onu tam anlayamadim. Bir iki kisiye sordum birazina gelmis birazina gelmemis. Belki daha gelmeyenlere gelir. Ama gelenler soylemiyorlarda nekadar kazandiklarini oyle ahim sahim kazananlar degil.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CJ.com 3 sene önce bana bir düdük yollamıştı. kocaman tren sesi çıkaran birşey. güzel bir hatıra olarak saklıyorum radyo da gelir inşallah :)

E

erotika

Misafir
İnşallah bize de gelir radyo :)

Gelmezse de canı sağolsun adsense'mizin ;) :)

H

Heryerdeyiz

Misafir
valla ne radyosu bırak radyoyu daha kabul gördü maili gelmedi 2 ay oldu mail attım felan neyse 2-3 hafta önce mail geldi kontrol etmişler ama hosting sorununuz var şunlar şunlar yazıo dediler dilerseniz başka sitenizi kontrol edelim yada başka zaman tekrar kontrol edelim dediler bende mail attım tekrar kontrol edin diye ama daha tık yok...

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) ben bilmem kardeşim kaç aydır kullanıyorum adsense i. radyo benimde hakkım isterim walla :) gelmezse mail atacam. üyelerinizde ayrımcılık yapıyorsunuz diye...

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Walla bence çok tatlı.. Google'a bak.. :) Türkiyeden alan var mı bu radyodan ? hotweb aldım demişti ama sanırım o arkadaşımız yurt dışında..

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hotweb hangi ülkedesin sen olayi aydınlıga kavuştur lutfen kardeşim bak butu Türk mastirlar radyo bekliyoz gelmez se bombaliycaz googli walla :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5