İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google adsense radyonuz geldimi

C

Chap

Misafir
Küçük bir jest yapmış işte Google. İyi bir reklam, bak bir başlık açılmış ve belki adsenseden habersiz, yeni üyelere bile duyurur adını böylece. Köprülerde satılan 1-2 milyonluk radyolardan, ama değeri önemli değil, sonuçta bir jest. Seneye de bazı yağlı müşterilerine sırtında Google yazan noel baba gönderirler :)

E

erotika

Misafir
:) tavuk.net in koydugu resimde sanki google felan yazmıyor başka bi marka adı yazıyor yada bana öyle geldi.

Ayrıca bana gelmedi 600 $ var şuan hesabımda ?? [400 ü onaylanan 200 ü onaylanmayan yani bu ay dvm eden]

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotika' Alıntı:
:) evet google türkleri gene saymamış adamdan :)

Hemen Protesto e-maillerii gönderip radyolarımızı isteyelim. :)
hatta vermezseniz çıkıyoruz programdan diyelim :)

Saygılar...

M

malatyasporlu

Misafir
Vala radyoyu yollasa iyi olur 1 milyonluk dandik çin mallarından ama üzerinde google yazıyorsa havalı olur webmasterler için ki çevremizdeki internetçilere hava atalım :)

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence hepimiz web sitelerinin adresleri email adresleri ve ad soyad ile birlikte bir liste yapıp google gönderelim gördüğüm kadarıyla herdilde hapi börti yazmışlar ama Türkçe yok bence çok büyük bir haksızlık yapılıyor. bunu engellemekde sanırım bizim işimiz bir protesto yazısı yazmalıyız.

byfobi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Düdük süpermiş durexte bir kutu ne yolladı siz biliyonuz...

byfobi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
darkman' Alıntı:
Bence hepimiz web sitelerinin adresleri email adresleri ve ad soyad ile birlikte bir liste yapıp google gönderelim gördüğüm kadarıyla herdilde hapi börti yazmışlar ama Türkçe yok bence çok büyük bir haksızlık yapılıyor. bunu engellemekde sanırım bizim işimiz bir protesto yazısı yazmalıyız.

Abartmayalım Hocam Programdan Türkiyeyi Çıkarcak Herifler..

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Radyo falan la ilgisi yok Türkleri neden adam yerine koymuyorlar ona kızıyorum yerim radyosunu cd player varken dandik rayoyu ne yapacam ben.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkleri adam yerine koyuyorlar..

-da
Türkler onları adam yerine koymuyor..

Türkleri adam yerine koymazlarsa, programa dahil etmezler dolayısıylada kendilerine zarar verir..Para kazandırmanın yanında adsense PARADA KAZANIYOR.
Amme hizmeti yapmıyor yani..
Ama bazı bilgisiz çapulcu arkadaşlarımız nasıl olurda köşeyi netten dönerim diye 3,5 basit numara yapıyor kendilerini kandırıyorlar..

Ayrıca Türklere kurban olsunlar...

C

CizgiHost

Misafir
CJ den 3 yılönce denizci düdüğü gelmişti banad, çalıştığım önceki iş yerinde herkes kafa bulmuştu :) Daha sonra düdük harici hiç bir şey alamamıştım cj den. Googleın yaptığı güzel bir jest doğrusu. DÜşünsenize dünya geneline 10 binlerce radyo gönderiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5