İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google adsense rakip olabilmek için 2000 web sitesi aranıyor acilll

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Adsense'e rakip olmak istiyorsunuz. Ama adsense isminde subdomain açıyorsunuz. Baştan negatif bir etki yaratıyor zaten. Siz kimsiniz ? Reklam politikanız nedir ? Vergilendirmeye tabimisiniz? Bunun gibi bilgileri konuya ekleyin.

iPhone cihazım ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Alan adı seçimi, Google Adsense ismiyle aynı yapılmış. Tema NNbreklam 'ın klonu olmuş. Yazılar keza aynı. Amacınız nedir ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
10 yaşındakilerin hepsi adsenseye rakip olmak istiyor

Çakma iş ilanı sitelerindeki iş hakkında hiçbir bilgi yazmayan numarayı ara aylık 5000 tl garantili iş denen safsatalar gibi. Sitenin sahibinin domain parasını ödeyebilecek kadar kazancı varmı acaba :D Milyar dolarlık yahoo, microsoft gibi şirketler adsenseye bırak rakip olmayı yakınından bile geçemezken sen subdomainlemi rakip olacaksın.

10 yaşında diyerek bence iyimser davranmışsın bence 10 bile değil. Daha önceki mesajı:

arkadaşlar http://adsense.turkticaretbirligi.com/ bu adreste üye alımı başlamış bu firma için çok iyi demekteler
amerika ile ilgileri varmış ben kayıt oldum bekliyorum
1980lerdeki köyden şehire gelmişleri kandırmak için söylenen 3. sınıf yalanlar gibi. Aklıma banker bilo geldi:deli

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Alan adı seçimi, Google Adsense ismiyle aynı yapılmış. Tema NNbreklam 'ın klonu olmuş. Yazılar keza aynı. Amacınız nedir ?

Çakma iş ilanı sitelerindeki iş hakkında hiçbir bilgi yazmayan numarayı ara aylık 5000 tl garantili iş denen safsatalar gibi. Sitenin sahibinin domain parasını ödeyebilecek kadar kazancı varmı acaba :D Milyar dolarlık yahoo, microsoft gibi şirketler adsenseye bırak rakip olmayı yakınından bile geçemezken sen subdomainlemi rakip olacaksın.

10 yaşında diyerek bence iyimser davranmışsın bence 10 bile değil. Daha önceki mesajı:

1980lerdeki köyden şehire gelmişleri kandırmak için söylenen 3. sınıf yalanlar gibi. Aklıma banker bilo geldi:deli

Kanıtlar yeterli görüldü. Cin olmadan adam çarpmaya çalışan bu arkadaşı süresiz uğurladık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5