İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Reklam Yerleşimi Yapılır UYGUN ve KALİTELİ YERLEŞİM!

yasinergul

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Pinterest sitelerine, haber sitelerine, bloglara ve diğer tüm sitelere adsense reklam yerleşimi yapıyorum.

Ne Yapıyorum ?
Hem desktophem mobil hem de AMP odaklı Adsense çalışması yapıyorum.
- Sadece WP tabanlı sitelere çalışma yapılmaktadır. (Yazılımı sizdeyse istediğim alana reklamı ekleyebileceksiniz tüm yazılımlara destek verilir.)
- Gerektiği takdirde ONAYINIZLA BİRLİKTE temanıza da küçük müdahalelerde bulunuyorum.
- Desktop ve mobil yerleşimini aynı anda yapıyorum, ekstra ücret talep etmiyorum.

Ücretlendirme nedir?
Ücret KISA SÜRELİĞİNE 50 TL. AMP
yerleşimleri için ücretimiz 70 TL'dir.
- Uçuk ücretler alıp sitenin üstüne ortasına altına reklam yerleştirip işlem tamam diyip sizi göndermiyoruz!
- Sitelerinize iş olarak bakmıyoruz, kendi sitemiz ve kendi kazancımızmış gibi ilgileniyoruz.

İletişim

Kanıt 1 | Kanıt 2 | Kanıt 3
SohbetbooK;1074406952' Alıntı:
Arkadaş ile 2 site için çalışma yapıldı şuan için çok verimli olduğunu söyleyebilirim gelir iki kat artı diğer siteler içinde arkadaş ile çalışmaya devam edeceğiz.

_Furkan;1072593605' Alıntı:
İşinde harika arkadaş epey uzun sürdü çalışmamız ama hakkını verdi daha önce forumdan başkasına çalışma yaptırmıştım site reklama boğulmuştu reklam sayım yarı yarıya düştü ve site düzene girdi kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

devrimedia;2123427' Alıntı:
Yasin arkadaşımızın yapmış olduğu mobil reklam yerleşimlerinden sonra gelirlerim %300 hatta %500 kadar artış sağladı. Kendisi reklam yerleşimleri konusunda gerçekten taktir edilecek bir arkadaşımız.
Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim...

SrdL;1071884534' Alıntı:
Arkadaş sağolsun buradaki buradaki konumdan ulaştı bana yardımcı olmak istediğini iletti hitiminde %70 i mobil olunca hemen başladı işe ve sonuç süper ötesi arkadaşlar 2 katı artış sağlandı ve bunu ücretsiz sağladı bana referans olarak kesinlikle tavsiye ediyorum şimdi ücretlere baktım bence çalışmaya göre gayet ucuz. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

ReddApple;1071896339' Alıntı:
2 yıldır yerleşim konusunda çalışmadığım kişi, denemediğim taktik kalmadı, Sonunda işini bilen birini bulmak çok sevindirici. Trafiği mobil ağırlıklı 3 site için çalıştık ve sonuç müthiş. İlk gün 2 kat gelir artışı sağladık, artış olmasına rağmen takip ediyor ve daha fazla artış için iyileştirmeler yapıyor... Buradan tekrar teşekkürlerimi iletiyorum, deneyiniz, denettiriniz.

Chrono;1071921246' Alıntı:
arkadaşa teşekkür ederim siteme bir çalışma yaptı ve inanilmaz derece iyileşme ve artış oldu. adsense yerleşim sorunu olan arkadaşlar çalışabilirler.

DarkeviL;1071917108' Alıntı:
Mobil yerleşim hizmeti sağladı arkadaş. Sağolsun yıllardır bunu nasıl yapıyorlar şunu nasıl yapıyorlar diye düşünüyordum, bana bu konuda öğrettikleri bile benim için yeterli. Sitem isterse hiç tık almasın ki imkansız, ben yine de arkadaşa gözüm kapalı iş veririm.

mustafams;1071936258' Alıntı:
Arkadaş sağolsun baya bi ilgili ve bilgili.Güzel bir şekilde reklam yerleşimini yaptı ve gözle görülür derecede kazançlarımda artış sağlandı diyebilirim.Teşekkürler.

_HaMzA_;1074421703' Alıntı:
Sitem için reklam yerleşimi hizmeti aldım, ilgili ve hızlı bir arkadaş, tavsiye ederim

komedyatube;1074423959' Alıntı:
Yasin hocamla çalışma yapıldı. Çok kibar yardımsever ve işinin ehli birisi. Mutlaka tavsiye ederim.

SARAYTECH;1074692977' Alıntı:
Sadece reklam değil her konuda güveneceğiniz bir arkadaş hizmet alındı teşekkürler.

melih007

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
çizik çizik çizik

mesajım bulunsun lazım olacak burası

dumanimsin

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
20
Kardeşim bunun için Deli kullanıcısına 300 TL’ye yerleşim yaptırdım. Her yere reklam doldurdu. Adamın mantığı ne kadar reklam o kadar tıklama. TBM 0,20 TL’den 0,08 TL’ye kadar düştü. Tıklama da 15-20 kadar arttı. Şikayetçi oldum ve - ticaret puanı verdim, negatif yorum yaptım konusuna. Olanları anlattım. 2000’den fazla yorum vardı ve benim yorumu silip ticaret puanımı da kaldırdılar.

Böyle bir çalışma mı yapacağınız?
Örnek çalışma öncesi ve sonrası ekran görüntüsü var mı acaba?

Flamengo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
26
Ben de referanslarınızdan birkaçını pm alabilir miyim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5