İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google adsense reklamına tıkladıktan sonra download linki açılacaktır.(nasıl yaparız)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,

www.***.com sitesinde program,crack vs sunuluyor şimdi benim düşüncem şöyle..

örneğin adam bir bölümde istediği programın detayına baktı ve orda download linklerini görüyor bunu şöyle yapamazmıyız yada mantığı nedir açıklayabilirmisiniz ?

detaya girdi program download linkini göremeden sayfada önce adsense reklamına tıklayın programın download linki açılacaktır vs gibi.

olurmu olursa nasıl olur ? fikirlerinizi almak istedim

Not: Crack içeren site linkleri yasaktır.

System32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bunu bende arıyorum fakat 100 gösterimde 100 tık olursa google amca çakar vakayı banlar diye düşünüyorum...

+

indirdown seninmi seninse

<!-- DataLife Engine v.4.1 SoftNews Media Group [lisanssızed&Translated by Takster 2006] -->

yazısı kaynaklarda görünüyor haberin ola ;)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıklamaya teşvik edersen adsenseden banlanırsın ama sana daha güzel bi mantık sunayım...

====Adsense Reklamı======
Download Linki
====Adsense Reklamı======

bu tarz bir oluşumla gelirini arttırabilirsin...

ama dediğin mantıkta bi uygulama yaparsan direk banlanırsın....

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bırakın bu ileri :)
Denedi bunlar bence denenmeyen kalmadı.
Siteye hit kazandırın kaliteli içerik yapın aksi türlü 1 ay alırsınız ikinci ay yoksunuz.

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış anlama ama bi kere crack olan sitede de reklam yayınlamak sakıncalı bi durum, buna bir de tıklamaya zorlama eklenirse elindeki hesabı da kaybedebilirsin, az gelmesi hiç gelmemesinden iyidir bence, tabi bunlar benim düşüncem karar verecek olan sensin..

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dediğin olayı arkadaşım yaptı ve sonra banlandı.Yani yapma derim.
"keyfinebak.com" dediğin çok güzel fikir.Renk uyumunu iyi seçersen daha güzel olur :)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşvikler
Web sayfaları kullanıcıları reklamlara tıklamaya teşvik edecek herhangi bir metin içeremez. Buna kullanıcıları reklamlara tıklamak için cesaretlendirmek veya reklamlara tıklamak ve reklamlara ilgi çekmek de dahildir. Örneğin, siteniz içeriğe bağlı olmaksızın herhangi bir reklam için “buraya tıklayın”, “bizi destekleyin”, " bu linkleri ziyaret edin” veya benzeri metinler içeremez. Bu tür işlemler reklamverenlerin maliyetini artırmamak açısından kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak, yayıncılar topluca gönderilen e-posta mesajları veya üçüncü taraf web sitelerinde yapılan istenilmeyen reklamlar yoluyla, reklamları veya tavsiye ünitelerini bulunduran sitelere gayri ihtiyari olarak ilgi çekemezler. Ayrıca, yayıncıların doğal olmayan veya yanıltıcı yöntemlerle, tavsiye ünitelerine dikkat çekmeleri veya tıklamaya teşvik etmelerine de izin verilmez.

Konu Google Adsense kurallarına aykırı olduğu için kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5