İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Taktikler [Rafet Özay]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Madem öyle sen de alın terinle bir işler yap, kupon parasıyla para kazananların yaptığı sistemi kullanma?
Sana birileri yalvardı mı reklam koy sitene diye

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Madem öyle sen de alın terinle bir işler yap, kupon parasıyla para kazananların yaptığı sistemi kullanma?
Sana birileri yalvardı mı reklam koy sitene diye
Kullandığımı nereden biliyorsunuz benim Allah'a şükür o tarz şeylere hityacım yok ki reklam alırsamda adsense almam ;)

5. madde biraz tehlikeli.Daha önce denemişmiydin Rafet hocam ?

Evet daha önce denemiştim adsense kullandığım zamanlarda sorun olmuyor üye zaten 2 kere denk gelirse gelir sürekli reklamın üstüne denk gelmez :)

@Elif: Benimki alınganlık değil ben gerçekleri söylüyorum denenmiş yöntemler ve sonuç alınmış yöntemler insanların kullanmadan olumsuz yönde tepki vermesine bilgilerin yetersiz ve basit bilgiler olduğunu düşünmeleri insanların konu açma şevkini kırıyor deneyenler onlar sitelerinden memnun taktik taktir basiti gelişmişi olmaz. isteyen kullanır isteyen kullanmaz ;)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Allah ihtiyaç göstermesin de, zaten kullanmadığınız, yazdığınız mesajın içeriğinden çok net bir şekilde belli. Kullanmadığınız şeyin taktiğini gelip nasıl veriyorsunuz asıl sorun orda. Türkiye'nin ilk ve en eski webmaster forumunda, Adsense'i çıktığı günden beri kullanan insanların arasında olduğunuzu farketmediniz sanırım.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
@Elif: Benimki alınganlık değil ben gerçekleri söylüyorum denenmiş yöntemler ve sonuç alınmış yöntemler insanların kullanmadan olumsuz yönde tepki vermesine bilgilerin yetersiz ve basit bilgiler olduğunu düşünmeleri insanların konu açma şevkini kırıyor deneyenler onlar sitelerinden memnun taktik taktir basiti gelişmişi olmaz. isteyen kullanır isteyen kullanmaz ;)

Amacın insanları bilgilendirmek olmasaydı zaten baştan farklı şekilde gelişirdi konu.

Bilgilerin yetersiz olabilir, benim de bilgilerim yetersiz olunca arkadaşlar yazıyorlar, uyarıyorlar, bundan utanmamak lazım.

Her kes, her konuda, her şeyi bilemez. Forumda yazılanları bazı arkadaşlar olduğu gibi uyguluyorlar.

Her zaman her kese tavsiyem, yazılanları önce beyninizin süzgecinden geçirin, sonra uygulayın. Ben dahil yanlış bir şeyler yazmış olabilirim diye.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
:D:D:D eee daha daha, bukadarda bi insan pot kırmaz ki.

imzadaki site benim değil diyecek

bay_okan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Amacın insanları bilgilendirmek olmasaydı zaten baştan farklı şekilde gelişirdi konu.

Bilgilerin yetersiz olabilir, benim de bilgilerim yetersiz olunca arkadaşlar yazıyorlar, uyarıyorlar, bundan utanmamak lazım.

Her kes, her konuda, her şeyi bilemez. Forumda yazılanları bazı arkadaşlar olduğu gibi uyguluyorlar.

Her zaman her kese tavsiyem, yazılanları önce beyninizin süzgecinden geçirin, sonra uygulayın. Ben dahil yanlış bir şeyler yazmış olabilirim diye.

:alkış:

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ben kendi fikrimi söyliyeyim. Adsense uzmanı değilim ama şunu çok net bir şekilde biliyorum. Sitede hangi reklamların çıkacağını siz belirleyemezsiniz. En fazla çıkmamasını istediğiniz reklamların sitelerini filtreleme yöntemi ile engellersiniz. Ki bunun da ne kadar faydalı olduğu tartışılır. Yani sizin bahsettiğiniz o çıkmasını istediğiniz reklamları rica ile falan sitede çıkaramazsınız.

Konuyu kilitlemiyorum, en azından üsluplar şu anda ağır değil. Ama konunun takipçisiyim. Hadi hayırlısı.

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hocam imzandaki sitede sanki çatır çatır kullanıyorsun gibi :)

imzamdaki site bana ait değil bir dostumun benim tek sitem var oda webozel.com ;)

Haklısın cahil insalara derdini anlatmak zordur.Ne demek istediğini hiçbir zaman anlarlar körü körüne sadece birşeyi bellerler... Dedidiğim gibi bunlar basit taktikler ben adsense kullanmıyorum kullanmadığımda bilgisiz olduğum anlamına gelmez ;)

off yahu adam taktik verecek ama teknik bilmiyor...
sana tek diyeceğim şudur: :)

O zaman herkezin anladığı dilden konuşayım... Ben çok gördüm forumlarda adsense uzmanıyım diyeni sonra özel mesajla yalvaranları çok gördüm... Zaten uzman adsenseciyim diyen yalan söylüyordur bu işlerin nasıl işlediğini bilmiyorsunuz, sizin tek bildiğiniz şey tıklanınca para gelmesi; birde bu taktiklerden başka bildiğiniz birşey yok... Londra'da master yaparken bir rektörüm sayesinde Google London Şirketinden biri ile tanıştım hani şu mühendis dediklerinizden... masa başı işleri yok.İşleri laptoplarında tek tuşa basmak... Adsense giderlerini görünce şok oldum siz zannediyorsunuz ki aman indexinize bakacaklar.Yok işte efenim üye tıklamasına bakacaklar falan... tamamen yalan... Şunuda söyleyeyim adsense size amaaaan bu gün buna işte 0.50 $ vereyim demiyor dikkat edenler olursa 3-4 yıl gibi rakamlar devir daim oluyor... Bunuda eski ve dikkatli adsense kullananlar bilir... Bilgileri yetersiz buluyorsanız 700tl verip kitabını okursunuz bu kadar basit... O zaman gelişmiş taktikleri anlarsanız. O kitap bendede var ben buraya onlarıda yazabilirdim, yazmadım çünkü sizin sitelerinizle benim sitelerim arasında bir fark olması lazım değilmi? Makaleler gelişime açıktır hiç kimseye "hadi leen senin dediğinde olurmu" öyle dediğimi gördünüz mü hiç?

Lafın kısası bana teknik bilgisi yok diyenler amatör diyen arkadaşlara olsun... bu yazıyı üstüne alan olursa sorun olmaz benim için.Emin olunki sizin SEO'nun başı Adsense'nin başı bu işler ondan sorulur dediğiniz adamların hiçbirşey bildiği yok.

Ayrıca bazı şeyleri bilmeden pot kırdığımı zanneden arkadaşlara buradan açık bir duyurum olsun;
Dediklerinizle çelişenler sizsiniz...En azından sizin gönüzde pot kıracak kadar bilgim var keşke herkezin o kadar bilgisi olsaydı.

Diyeceklerim bu kadar konuyu ne kadar saptırır kişiye yönelik yorum yaparsanız bir sonraki yorumum bu kadar yumuşak ve genele yönelik olmaz...

İyi Forumlar Teşekkürler.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
çok süpersin sen rafet.

adsense kasasında para kalmamış biraz dur dedi google amcam :)

Yapma böyle rafet bizde 3-5 kuruş kazanalım.

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
" Boş fıçı çok ses çıkarır... "

Madem öyle;
Fıçının sesini bülbül sesi gibi dinle ki birşeyler kapasın. sivrisinek seslerinden bıkmadın mı?

dahada saptırmak istiyorsan devam et ;)

Etme echel-i cühela ile muhabbet bıktırırsın silme ahval ile dübül kestirirsin

devam mı? buyrun.
Bilgisiz insan avakadoya benzer ismi hoştur,içi boştur :)

devam mı?;
Kedi uzanamadığı ciğere mundar der.

devam mı?;
Anlayana sivrisinek saz; anlamaya davul zurna az...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Geçen Google London şirketinden arkadaşımla gene laptop tuşuna basıyorduk, bir ara verelim avokado yiyelim dedik. İsmi hoş içi boş dedi sonra. Halbuki avokado güzel meyve.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
O zaman herkezin anladığı dilden konuşayım... Ben çok gördüm forumlarda adsense uzmanıyım diyeni sonra özel mesajla yalvaranları çok gördüm... Zaten uzman adsenseciyim diyen yalan söylüyordur bu işlerin nasıl işlediğini bilmiyorsunuz, sizin tek bildiğiniz şey tıklanınca para gelmesi; birde bu taktiklerden başka bildiğiniz birşey yok... Londra'da master yaparken bir rektörüm sayesinde Google London Şirketinden biri ile tanıştım hani şu mühendis dediklerinizden... masa başı işleri yok.İşleri laptoplarında tek tuşa basmak... Adsense giderlerini görünce şok oldum siz zannediyorsunuz ki aman indexinize bakacaklar.Yok işte efenim üye tıklamasına bakacaklar falan... tamamen yalan... Şunuda söyleyeyim adsense size amaaaan bu gün buna işte 0.50 $ vereyim demiyor dikkat edenler olursa 3-4 yıl gibi rakamlar devir daim oluyor... Bunuda eski ve dikkatli adsense kullananlar bilir... Bilgileri yetersiz buluyorsanız 700tl verip kitabını okursunuz bu kadar basit... O zaman gelişmiş taktikleri anlarsanız. O kitap bendede var ben buraya onlarıda yazabilirdim, yazmadım çünkü sizin sitelerinizle benim sitelerim arasında bir fark olması lazım değilmi? Makaleler gelişime açıktır hiç kimseye "hadi leen senin dediğinde olurmu" öyle dediğimi gördünüz mü hiç?

Lafın kısası bana teknik bilgisi yok diyenler amatör diyen arkadaşlara olsun... bu yazıyı üstüne alan olursa sorun olmaz benim için.Emin olunki sizin SEO'nun başı Adsense'nin başı bu işler ondan sorulur dediğiniz adamların hiçbirşey bildiği yok.

Adsense filan bilmiyorum, o değil de. Şu yukarıdaki iki paragrafı yazarken etkisi altında olduğun madde neyse onun taktiğini versen, forum adsense den binlerce dolar kazanmıştan daha çok minnet duyar gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5