İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Taktikler [Rafet Özay]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Güvendiğimiz sağlam ki konuşa biliyoruz dediğim gibi sizin sitelerinizle benim sitelerim arasında bir fark olmalı ;)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
rafetciimm özet olarak kitapmı satıyorsun sen şimdi.700 tl lik kitabı kaça satçan :D

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
abartma rafet dikkat et sana inme inmesin , ilk okul adsense yerşelişm bilgisiyle gelip burda caka satma.Yıllanmış birsürü profesyonel var burda.Kitap satmak istiyorsan veya yönelndirmek istiyorsan git düngün konunu aç.

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
abartma rafet dikkat et sana inme inmesin , ilk okul adsense yerşelişm bilgisiyle gelip burda caka satma.Yıllanmış birsürü profesyonel var burda.Kitap satmak istiyorsan veya yönelndirmek istiyorsan git düngün konunu aç.

:D :D sen kitaba taktın zaten vahiy sana kitapla gelecek merak etme... Ben bir kitap satıyorum "İnsan olmanın temelleri" sana ücretsiz göndereceğim merak etme benim ihtiyacım yok sana yollayacağım söz :D

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Tamam okduktan sonra işe yarıyorsa verirsin

ben onu tecrübelerle yazdım gerek yok ;) senin gibi acemilere lazım bu kitap...

İstersen kitabı özet geçeyim 3 kural;
1)insan ol
2)Düzgün ve saygılı ol
3)Kendi yaşındakilerle takıl madur olmazsın

kısa ve öz :)

yararını görmeseydim sen bu kadar rahat konuşamazdın :) sana bu kadar saygılı ve İNSANCA davranmazdım ;)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
doğru diyorsun be rafet kendi yaşıtımla takılıyım çocukla çocuk olmayayım şimdi :D

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
doğru diyorsun be rafet kendi yaşıtımla takılıyım çocukla çocuk olmayayım şimdi :D

ah be gülüm sen daha çocuğu ayırt edemiyorsunki ben sana laf söyleyeyim :)

haklısın bazen karşıdaki çocuktur çocuk gibi konuşmak lazımdır diyorum ondan sana öyle geldi :) sana laf yetiştireceğim diye topic IQ'su 3'lerde süründü :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
2)Düzgün ve saygılı ol

Bu kuralı pek uygulamıyorsun sen sanırım.
Yeni girdiğin bir forumda 5-6 senedir orada olan insanlar sana birşey diyorsa, bitkiyi foruma diksen 5 senede birşey öğrenir, bu adamların bir bildiği var mı acaba dinleyeceğine, birşeyler yarıştırma çabasındasın. E öyle bir yarış da çok uzun soluklu olmaz, eğlence kaynağı olur mesajın da. Allah için güldürdün bizi sağol. Ama gülmekle kalalım, yüzümüz asılmasın.

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu kuralı pek uygulamıyorsun sen sanırım.
Yeni girdiğin bir forumda 5-6 senedir orada olan insanlar sana birşey diyorsa, bitki diksen 5 senese birşey öğrenir, bu adamların bir bildiği var mı acaba dinleyeceğine, birşeyler yarıştırma çabasındasın. E öyle bir yarış da çok uzun soluklu olmaz, eğlence kaynağı olur bu mesaj da.

valla adamına göre muamele adeletimin bir simgesi ayna gibiyim neyin varsa aynısını görürsün :)

tartışma değilmi istediğiniz siz çevirmedinizmi konuyu bak ne güzel saptırdık gidiyoruz :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ah be gülüm sen daha çocuğu ayırt edemiyorsunki ben sana laf söyleyeyim :)

haklısın bazen karşıdaki çocuktur çocuk gibi konuşmak lazımdır diyorum ondan sana öyle geldi :) sana laf yetiştireceğim diye topic IQ'su 3'lerde süründü :D

Kesin öyledir kesin :D yanda yaşın yazıyor rafet kime ne anlatıyorsun.Yoksa ondadamı konpleks yapıp farklı verdin:D

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kesin öyledir kesin :D yanda yaşın yazıyor rafet kime ne anlatıyorsun.Yoksa ondadamı konpleks yapıp farklı verdin:D

:D evet fantezi olsun diye yaşımı küçük girdim :) herkez büyük girerken biz küçük girdik farklıyız ya :D

ama topic eğlenceli oldu :) bu kadar eğlenceli olacağını bilseydim daha çok saptırırdık neyse boş insanlarla boş boş vakit geçireceğime

sütümü içip yatayım ben :D

iyi akşamlar size iyi uykular bana :) canınız sıkılmasın diye külahımı buraya koydum anlatın bakalım yarın pmlerim :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
konu amacından sapmış bulunuyor konuyu kapatıyorum.
mathiaxbars isimli üyeye uyarı cezası verildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5