İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense telif haklı içerik???

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.indirsek.com için Google Adsense'a muracaat ettim fakat bana telif haklı içerik barındırdığından kabul edilmediğini söylediler. Fakat sitede kesinlikle cr*ck yada korsan içerikli program bulunmuyor. Tüm programların lisansı neyse belirtilmiş durumda (Freeware, Demo, Shareware vs.) Ayrıca kendi sunucumda da dosya bulundurmuyorum, programlar, üreticilerin kendi sunucularından çekiliyor. Tabi bu programlara açıkça link vermişlerse...

Üstelik benzer içerik bulunduran inndir.com downloadarsivi.com gibi siteleri kabul etmiş. Ben bu siteleri neden kabul edip benim sitemi neden kabul etmiyorsunuz şeklinde mail attım ama cevap gelmedi?

Sizce Google Adsense çifte standartmı uyguluyor? yada sitemde benim göremediğim bir yanlış mı var anlamadım????

G

guajira

Misafir
Başka bir sitenle başvur, daha sonra adsense'i download sitende kullan. Bahsettijlerinde muhtemelen öyle yapmıştır.

Bu arada 1000. mesajım sana kısmemiş :)

C

cakircamehmet

Misafir
guajira' Alıntı:
Orası Allah'a kalmış.

Herhangi bir siteden başvurduğun adsense hesabını kurallara uygun diğer sitelerindede kullanabilirsin ve download siteleri adsense için uygundur, benim tavsiyem tr 'ye değil direk google.com üzerinden başvurunu tekrar yapman, türkiyedeki kontrol sistemi çok garip www.hepindir.com aynı şekilde tr kabul etmemişti..

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozcesa' Alıntı:
Sizce Google Adsense çifte standartmı uyguluyor? yada sitemde benim göremediğim bir yanlış mı var anlamadım????

yalnız var olan sansını yitirmemek icin tavsiyem bi kac hafta hatta 1 ay sorna basvurman, farklı domainlede basvursan...
ismin aynı kalacagından pek hos bi durumla karsılasmayabilirsin..

mesala soyel orenk vereyim:

Academy de biri ingiliz konsoloslugundan yada amerikan vs. kosloslugandan felan red yerse.. biz en az tekrar basvuru icin 1 ay gecmesini oneriyoruz...

mantıklı dusunursen makbul olanı da hersey icin durum odur, bu sure zarfında hatalarını en aza indirmis olursun...

2 siten varsa, biri ban yediyse red aldıysa hemen ertesi gun gene bu domain icin basvurman anlamsız olacaktır...
Aynı zamanda farklı domain icin de hemen ertesi gun basvurmak ii degildir..

tabii bunlar benim dusuncem.

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağolun arkadaşlar...
Tavisyelerinize uyup, 1 ay sonra google.com üzerinden başvuracağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5