İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Tıklamalarımı Saymıyor 4 Yıldır.

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sa iyinetciler 2006 yılında aldıgım adsense hesabımı hıc kullanmadım sımdıye kadar gecen hafta reklamları yerlestirdim kullanmaya basladım ama malasef 2,3 gün tıklamaları saydı ö günden sonra artık saymıyor sadece gösterimleri sayıyor neden olabılırki arkadaslar fikirlerinizi almadan hic bir sey yapmadım.

Toplam kazanç: 1,88$ tüm zamanların toplamı

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şaka mı bu :D tıklayan yoktur hocam belki .

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tıklamaları saymıyor derken tık sayısını gösteriyorda mı saymıyor, yoksa tıklama sayısı hiç yok mu?

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yok tıklayan var da sayılmıyor acaba dıyorum ayarlarındamı bir sey var bu adsenın sımdıye kadar neden kullanmamısım sımdı kafamı duvara vuruyorum..

evt hocam tıklama sayılır gorunuyor ama para oalarak işlem yapmıyor

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
4 yıldır nerdesin ya sen :) , hitin güzelse belki şimdiye araba almıştın :p [email protected] e-mail at durumu anlat eğerki öyle bir şey varsa toplu para alabilirsin belki ama araştırmaları biraz uzun sürebilir 4 yıl kolay değil :) "Toplam kazanç: 1,88$ tüm zamanların toplamı" bu parada sana gösterimden para veriyordu bir ara birisi doktormuydu neydi suçlu olarak dava açmışlardı suçsuz olduğunu göstermek için gösterim başına para veriyordu belki ondan gelmiştir buda :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Hizmet reklamları mı çıkıyor yoksa. Bir kaç gün bekle, başka sitelerde de dene belki o domain banlıdır. Adsense sözleşmelerini de onaylamadıysan ondan da olabilir.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir ayar vardı, izin verilen siteler vs olması lazım oradaki ayarlara bak bir istersen.

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tıkların panelde görünüyor ama para olarak karşılığı yoksa.ayarlarda izin verilen sitelerden bütün siteler olarak ayarla.tıkların saymaya başlar.eğer belli bir siteyi yazarak sadece bu sitede reklamlar yayınlansın dersen reklamlar her sitede göörünür tıklar da görünür ama ücreti yansıtılmaz.

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alınma ama harbi acemisin usta :D pinle alakası yok.bir üstteki mesajımda açıkladım durumu

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Eğer "İzin Verilen Siteler" kısmında Sadece bazı sitelerin hesabım için reklamları göstermesine izin ver seçilmişse tıklama olsa bile bu tıklamayı hesaba işlemez bu bir nevi güvenlik önlemidir.

ciwan_24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanliş değilsin inşallah yani tıklama varsa karşiliğıda vardır buraya resimli olarak ekleyebilirmisin birde bir arkadaş yazmiş 4 yıldır şimdi araba almiştın sanırım soruyu iyi anlamadı arkadaşin adsense hesabı varmiş fakat siteye reklamları eklememiş son bir haftadır eklemiş ilk gönlerde tıklamaya para vermiş son günlerde vermiyormuş öyle değilmi?
hesabın banlanmiş olmalıdır dostum 4 yıl kullanilmiyan hesap geçersiz sayılır bildiğim kadarıyla

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iletilerim.png

tumzamanlar.png

sa öncelıkle ilgi ve alaknız için tskler gelelim konuya 6 yıldır hıc kullanmadım 2010 da kullandım sitenin hiti okadarda yok yasal bir site ban yemiş olsam hesabıma gırıs yapamam gosterimlei sayıyorsa neden fazla konuyu uzatmadan resimleri koydum site yetkılendırme yapmadım kolay gelsın.

ciwan_24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi sen burda sadece tüm zamanlar demişsin yani tüm zamnlar sseçeneği seçmişsin
tüm zamn derken ne kadar zaman istastikleridir bunlar bilemeyiz sonuçlara bakılırsa senin tık başina 01$ bile vermemiş buda aynı ipten tekrarlı tıklama anlamına geliyor 71 bin gösterime bin gösterime 06 vermiş sayfa to ve ebgBm Çok Kötü aslında senden resim olarak istediğim tüm zamnlar değil günlük bir resim eklesen daha iyi anlarız

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi sen burda sadece tüm zamanlar demişsin yani tüm zamnlar sseçeneği seçmişsin
tüm zamn derken ne kadar zaman istastikleridir bunlar bilemeyiz sonuçlara bakılırsa senin tık başina 01$ bile vermemiş buda aynı ipten tekrarlı tıklama anlamına geliyor 71 bin gösterime bin gösterime 06 vermiş sayfa to ve ebgBm Çok Kötü aslında senden resim olarak istediğim tüm zamnlar değil günlük bir resim eklesen daha iyi anlarız

Bu kazanç normal Allah bereket versin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5