İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense - Vergi Kimlik Numarası..

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu vergi kimlik numarasını nereye yazıcaz ve google'a ulaştıracaz.. Paneli didik didik ettim hiçbiryerde benim vergi kimlik numaramı isteyen ve yazabileceğim bir form göremedim..

Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar çünkü sanıyorum ki çoğu arkadaştada aynı dert var..

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler.. ordan ABD'la alakası yok formunu seçip ad soyadımızı girdikten yani imzamızı attıktan sonra bişey yapmamız gerekmiyor öyleyse dimi yanılmıyorsam..

O

Ozan@Mp3-tr

Misafir
türkçe dil seçeneğini seçersen kolayca bulabilirsin. ingilizcesi TAX olarak geçiyor bu arada

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isminde tükçe karakte geçenler ne yapicak ya bu turkiyedeki bankaralarda bu sorun olmaz umarim Sener diye yazildi benim ismim misal Şener olmasi gerek

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isim ve soyadımı türkce karekter kullanmadan büyük harflerle yazdım.. umarım sorun çıkmaz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5