İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google adsense

W

wow_cek

Misafir
selam bana google adsense ye kabul edilmiş ikinci dereceden alan adı olan bir site ismi verebilirmisiniz yani bedava alan kullanan

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onu bulmak hemen hemen imkansiz. Mesela bir adam baska bir siteden kabul almistir, adsenseyi bedava alanli baska bir sitesine de koymustur.
Baska forumlarda google bedava alanli siteleri kabul ediyor deniliyor. Ama ne kadar dogru bilmiyorum.

W

wow_cek

Misafir
ozaman kendimize ayit bir yer almanın zamanı geldi eger google adsense le çalışmak istiyorsak teşekürler.

M

malatyasporlu

Misafir
zaten bir çok insan g ads için alan adı alıyor :)

ama gerçekten çok kazandırıyor(muş)

bir tıktan 40 cent aldığını söyleyen oldu bu forumda...

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wow_cek' Alıntı:
ozaman kendimize ayit bir yer almanın zamanı geldi eger google adsense le çalışmak istiyorsak teşekürler.

Guzel bir siten varsa o aldigin yere verdigin parayi 1 saate adsenseden cikaririsin.

Adsense de sitenin neyle alakali olduguda onemli. Adsensede cikan ilanlar senin sitenin icerigiyle ayni dogrultuda. Mesela siten atlarla (attiyorum) alakali. Adsense dede atlarla ilgili ilanlar cikacaktir. Her tiklama basina para alacagindan at ilanlarida para etmiyeceginden pek para kazanamassin.

Ama siten mesela turizm, ekonomi, webmaster, web hosting ile alakali ise o ilanlar cok para veriyor. Web hosting ile ilgili bir tiklama 40 dolara kadar cikiyor.

webmasterwold.com var (ingilizce, forumm sitesi). Orda bir suru ayda $10.000 dan fazla para kazanan adam var adsense den.

M

malatyasporlu

Misafir
vay anasını ciddimisin sen 40 dolar ha vay be...

ne demek be 40 dolar

bu google uçmuş...

W

wow_cek

Misafir
ilk işim hemen bir yer almak kendime birde biraz garip olacak ama şu sıralarda adsense dem cekini alan varmı bunu niye soruyorum ben kendime ayit bir yer alana kadar bizim hileci arkadaşlarımız yüzünden işallah burdanda şutlanmayız

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her zanamda vermiyor tabi ama hosting kelimeleri her zaman yuksek. Millet o ilanlara acik artirma usulu tiklama basina aliyorlar. Millet google a oduyor googleda adsense dekilere.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wow_cek' Alıntı:
ilk işim hemen bir yer almak kendime birde biraz garip olacak ama şu sıralarda adsense dem cekini alan varmı bunu niye soruyorum ben kendime ayit bir yer alana kadar bizim hileci arkadaşlarımız yüzünden işallah burdanda şutlanmayız

Eger sen bir hilelik yapmazsan bir sey olmaz.

W

wow_cek

Misafir
hiç niyetim yok hile yapmaya böyle sponsoru biraz zor buluruz birdaha

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben adsense kulllaniyorum. 1 yil oldu baslayali cok iyi gidiyor.

wow_cek benim tavsiyem adsenseye kabul edildin diyelim. Adsenseli sitelerinin adreslerini forumlarda pek yazma derim. Burlarda seni sevmeyen biri, senin adsense hesabini cok kolay iptal edttire bilir, senin adsenselere bir suru tiklama yaparak. Google bu durumlarda cok kolay iptal ediyor sen sucsuz bile olsan.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malatyasporlu' Alıntı:
hile derken proxy dışında başka nasıl hile yapılır ki?

ya mesela bir arkadasina tikla dersin, kendin surekli tiklarsin, sitende tiklamadan uye yapmassin vs.

M

malatyasporlu

Misafir
yani çok tık gelirse hesap gidiyor..

e ozaman hiti fazazla olan sitelerin hiç biri para alamaz

W

wow_cek

Misafir
uyarın için teşekür ederim benimde aklımda böyle bir soru vardı aklımda çok güzel bir fiki var arkadaşım birşey sormak istiyorum ödemelerin bir limiti varmı yani adnense dermi ben 1000 dolardan fazla ödeme yapmam diye birşey olabilirmi biraz saçma bir soru ama aklımdaki soruların cevabını bulmam lazım

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malatyasporlu' Alıntı:
ne kadar kazandın ?

Buna cevap vermek adsensenin kurallarina aykiri.
Amam sunu diyebilrim
1 yilda adsenseden toplam benim kazandigim bir ogretmenin bir yilda kazandiginda daha fazla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi