İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google adsensede e-mail değişikliği

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar merhaba şuanda kullanmakta olduğum adsense hesabı @siteadi.com ile giriş yapıyorum fakat e-posta adresim @siteismi.com olmasını istemiyorum başka bir eposta ile giriş yapmak istiyorum nedenleri var..Adsense panelindende değişiklik yapılamıyacağını düşünüyorum Acaba google bir mail atsak ilgilenirlermi ? yada daha önce benim gibi e-posta adresini değiştirme çabalarında bulunan arkadaşlar varmı ?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E-posta adresini değişebilirsin, ben henüz 20 gün önce değiştim.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Öğrendiğim iyi oldu Teşekkürler.
E-posta adresimi/giriş bilgilerimi nasıl değiştiririm?

Şu anda, AdSense yayıncılarının e-posta adreslerini doğrudan hesaplarının içinden güncellemeleri mümkün değildir. AdSense hesabınızla ilişkili e-posta adresinizin güncellenmesini isterseniz, size yardımcı olmamıza yardım etmek için lütfen aşağıdaki talimatları uygulayın.

1. Yeni bir e-posta taslağı hazırlayın. Mümkünse, şu anda AdSense hesabınızla ilişkili e-posta adresini kullanın
2. İletinizin konusu olarak 'Giriş bilgisi değişikliği isteği' yazın
3. Lütfen aşağıdakilerin tümünü iletinizin gövdesine ekleyin:
* Şu anda hesabınızla ilişkili e-posta adresi
* Yeni hesap e-posta adresi olarak kullanmak istediğiniz e-posta adresi
* Hesabınızın AdSense gösterimleri kaydettiği ilk günün tarihi
* İlk gösterim gününüzde kaydedilen sayfa gösterimlerinin sayısı

4. Bu e-postayı [email protected] adresine gönderin

Adım 3'te gerekli olan bazı bilgileri aşağıdaki adımları izleyerek bulabilirsiniz:

1. www.google.com/adsense adresinde AdSense hesabınıza giriş yapın
2. Raporlar sekmesini seçin
3. Gelişmiş Raporlar sayfasını ziyaret edin
4. Tarih aralığı açılır menüsünden Tüm zamanlar seçeneğini seçin
5. Toplam veri radyo düğmesini seçin
6. Raporu göster'i tıklayın

Şu andaki hesabınızla ilişkili e-posta adresinize erişiminiz yoksa, bu isteği tamamlamak için daha fazla bilgiye gerek duyabiliriz.

letreset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar mail değiştirirken değişecek mail gmail olmamalı. Ayrıca bir aydan önce cevap vermiyolar.

hostingtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"1 aydan önce cevap vermiyorlar" bu sadece türkçe servis için geçerli sanırım.. Ersin ingilizce olarak mail at bence daha hızlı olması açısından :)

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben o mailime giremiyorum ne yapacağız bakalım cevap da yollarlar demi değiştikten sonra?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değişiklik için e-posta gönderilmedi sanırım bana yada yeni e-postama geldi sanırım tam emin değilim, hatırlayamadım.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kayıtlı olduğum posta adresine giriş yapamıyorum onun yerine yeniden yolladım.İnşallah kabul ederler.Domain yenileme masrafı çıkarmasınlar bana da...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üstteki gerekli işlemleri yaptıgın zaman yeni e-postanı tanımlıyorlar, eskisi ile ilgili herhangi bir işlem veya bilgilendirme e-posta vs. almamıştım.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam ama ben eski posta adresiyle yollamadım.Sen öyle mi yapmışrın yeniden mi yolladın?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eski e-posta adresinle göndermen tercihen daha uygun bir seçenek olsada göndermemende sorun olmaz.
Çünkü senden e-posta değişikliği sırasında güvenlik amaclı sordugu sorular var, doğru yanıtlaman yeterli.
Bende yeni e-postamdan atmıştım sorun olmadı.

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende 5 gün önce mail değiştirme talabinde bulundum hala beklemedeyim. .

bi arkadaş değişicek mail gmail olmason demiş, bari nedeninide açıklasaydın ?
çünkü gmail hesbaıma giremediğim için yeni bi mailden talepte bulunmuştum ..

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asıl gmail kullanmamızın daha iyi olması gerekli bence adamların kendi servisi...

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
değişir

banlanan ilk hesabımda spam dolan bir mail adresim vardı durumu google amcaya izah edip değiştirmiştim mesaj attım değiştirmek için ertesi gün cevap geldi ve değişikliği istediğim maille yapmıştı google :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5