İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense'de en çok kazandıran 4000 kelime

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dosya ingilizcedir ve ektedir, replerinizi ve dualarınızı esirgemeyin. :)

leonitef

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paylaşım için saolsasın. ancak bu dosya internette 2004 ten beri dolaşıyor. o zamandan beri derenin altından çok sular geçti. adsense gelrileri o günde göre 5-10 kat azaldı. ayrıca sözkonusu kewyordlerde 20-30 cent ten fazla alan görmedim.

bu içeriklere göre MFA sitesi yaparsanız siteniz google da pek itibar görmez. unutmayın ki siz ne kadar zekiyseniz google da senin gibi 10 bin üstün zekalı eleman var :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
paylaşım için saolsasın. ancak bu dosya internette 2004 ten beri dolaşıyor. o zamandan beri derenin altından çok sular geçti. adsense gelrileri o günde göre 5-10 kat azaldı. ayrıca sözkonusu kewyordlerde 20-30 cent ten fazla alan görmedim.

bu içeriklere göre MFA sitesi yaparsanız siteniz google da pek itibar görmez. unutmayın ki siz ne kadar zekiyseniz google da senin gibi 10 bin üstün zekalı eleman var :)

Doğru ve mantıklı sözleri her zaman sevmişimdir...
icon14.gif

RauL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
türkçe kelimeler olsaydı daha iyiydi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5