İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Advertising Professional

agnosi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nedir ?
kimler olabilir (şahıs / firma) ?
90 günlük bir periyod ve 1000 dolarlık bir bütçeden sözediliyor
1000 dolar harcama mı yapmak gerekiyor 90 gün içerisinde yoksa 90 gün içinde hesaba 1000 dolarlık ödeme mi yapmak gerekiyor?
şimdi kaydolduk diyelim 90 gün sonunda 500 dolar harcama yaptık ozaman ne olacak?
veya 90 gün sonunda 1000 dolar harcama yaptık ozaman ne olacak
peki 90 gün sürsince ne olacak ?

adwords türkçe çevirileri okadar kötü olmuş ki biz işin içinden çıkamadık yardım lütfen.

şimdiden teşekkürler

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sınav ingilizce olacağı için, ingilizce bölümünü okusanız daha iyi olur.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Bireysel

Google Advertising Professional Özet:
bu ünvanı alabilmeniz için 90 gün içinde
$1000 bir hesap yönetmeniz gerekiyor.

ve $1000 bitirmeniz şart...

şirket

şirket olarak alabilmeniz anladığım kadar daha zor , ama kurallar yukarıdaki ile aynı gibi.

şu kısmını anlayamadım ,burada Türkiye'nin karşısında $100.000 yazıyor.
https://adwords.google.com/support/select/professionals/bin/answer.py?answer=59030

anadolu06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adwords Professional ilgili sorularını bana özelden sorabilirsiniz.
malesef pek konu takip edemediğim için burdan cevap yazamıyorum.

kolay gelsin

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu ne demek anlayan varmı , paylaşım yapmaya niyetim yok desenize siz buna

sanırım arkadaş Adwords Professional kullanıyor yada konu hakkında bilgiye sahip

forumdaki konuları fazla takip edemiyor arkadaş'ın bir sorusu olursa özel mesaj ile cevaplayabileceğini söylüyor.

agnosi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen aktarıyorum

Merhaba ,

90 gün içinde 1000 dolarlık harcama yapmanız gerekmekte. Yalnız bunu size bağlı bütün hesapların toplamı olarak düşünün. burda önemli olan harcama yapmanız yoksa 10.000 dolar yatırrıp harcamazsanız bir anlam ifade etmez.

90 gün içinde Hesabınız kapanmaz 1000 dolarlık harcama yapıp sınavları kazanana kadar devam edebilrsiniz.

sınava girmek sorun değil bir ayda 2 hakkınız bulunmakta. 1.000 dolar harcamadan da sınava girebilirsiniz.
giriş ücreti 50 dolar . ama siz önce harcatın ondan sonra sınava girin . benim tavsiyem budur.

-------------------

peki şimdi 90 günde 1000 dolar harcama yapamazsak ne olacak.. hakkımızı kaybedecek miyiz? yoksa herhangibir 90 günlük periyotta bu rakamı tutturmamız mı gerekecek?

bir avantaj olmasa bile bütün hesapları tek panelden yönetebilmek bile güzel bence..

-------------------

Aklıma takılan başka bir konu da normalde, standart bir adwords hesabında birden fazla site için reklam kampanyası oluşturabiliyor muyuz? yoksa bir hesabta sadece bir site için mi reklam kampanyası oluşturabiliyoruz bunu öğrenmek istiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5