İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adwords hakkında bilgisi olan?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar,

biz OCAK ayı içinde ilk defa ADWords kullandık.

şubat ayında hesaplanan ödeme (OCAK ayına ait) 28.50 USD + 5.00 usd etkinleştirme ücreti ile toplam 33 küsür USD.

adwords e ilk kaydolurken kredi kartımızdan sadece 1 USD çekmiş sanırım kredi kartının işleyip işlemedğini kontrol etti. ondan sonra hiçbir çekim olmamış karttan. şimdilik adwors e reklam vermeyi durdurduk (29 OCAK ta). ileride devam edeceğiz. acaba bu hesabı ne zaman karttan tahsil eder.

en altta HESABIM Kısmında şöyle yazıyor.

Şubat sonu bakiyesi - Mart 2005 tarihine taşınacak USD $33,01
Ödenmemiş Bakiye - 5 Şub USD $33,01

daha önceden adwords kullanıpta, bilgisi olan arkadaşlar varmı?

M

MrManson

Misafir
ben 1 hafta kadar kullandım , az bir kar edebildim bıraktım
5$ etkinlestirme ücreti aldılar ilk önce sonra 2-3 günde bir cekim yaptılar

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım bişeyi update etmiş gibi yaparsan hemen de çekebilirler.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google bir çok kişinin bildiği gibi parayı reklam verenden aldıktan sonra ödeme yapmıyor.

ocak ayında kullanmış olduğun reklam bedevi 5 Şubat ta değerlendirme sonucu net hesaplanmış (hile hiti varsa silinmiş), ödemen mart ayında senden tahsil edilmek üzere cari hesabına borç olarak kaydedilmiş.
yani parayı mart ayında ödeyeceksin basitçe.

Serbülent Daşkın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5