İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google adwords hediye kartı

camdangören

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana bugün google'dan google adwords'te kullanmam için 100 TL'lik hediye kartı göndermiş.bir kaçtane soru sormak istiyorum.

1.bu hediye kartını illa ben mi kullanmak zorundayım?
2.bu hediye kartını bir kullanıcıya satabilir miyim?

not: okuldan geldim, duyunca bayağı sevindim ha :) bir de kardeşim bana "abi abi google sana para göndermiş" diyor :)

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
1. herkez kullanabilir ( sen verirsen )
2. satamassın forum içerisinde

digiturkmerkez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, kendin kullanabilirsin başkasınada verebilirsin ücretli ulursa google amca kızmaz diye düşünüyorum cünkü onu sana vermiş sen istedigin gibi kullanabirsin. Saygılarımla

camdangören

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. herkez kullanabilir ( sen verirsen )
2. satamassın forum içerisinde
nasıl satamam forum içerisinde bununla ilgili bir kural var mı?

Merhaba, kendin kullanabilirsin başkasınada verebilirsin ücretli ulursa google amca kızmaz diye düşünüyorum cünkü onu sana vermiş sen istedigin gibi kullanabirsin. Saygılarımla
Bende öyle düşünüyorum, bir sormak istedim.yine biz işimizi sağlama alalım.

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
bugün bana da göndermiş geldim okuldan kimse yoktu bi baktım masada duruyo ne kadar sevindim ya heycandan 1 saat yerimde duramadım :D

cengizturan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu hediye kuponunu nerelerde kullanabiliriz banada geldi ama hiçbir bilgim yok nasıl kullanıcam acaba?

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
adwords hesbı aç açtıktan sonra faturalandırma kısmından diğer eylemler var ordan promosyon kodu var - duyarlı onları da yazmak zorundasın.

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maaşallah herkeze geliyor bir bize gelmiyor :D arkadaşlar kullanan yoksa bize hediye etsin ya :D valla..!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5