İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adwords ile gelir sağlanabilir mi?

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
merhaba arkadaşlar Google Adwords kullanmayı biliyorum. çevremdeki kişiler de google a reklam veren kişiler... ama onlar işlerini ajanslara falan yaptırıyormuş. bana: "sen bir site kur senin site üzerinden işlemlerimizi yapalım" diyorlar. -para yabancıya gitmesin mantığı- :msp_biggrin:

ama ben fatura kesemem dedim. olsun dediler. diğerleriyle konuştum. böyle bir işe girişsem işlemlerini benim site üzerinden yapar mısın diye... çoğundan ok aldım. çevremdeki kişiler gelirlerinin ortalama aylık 700-1200tl google reklamlarına ayırmışlar. (kimisi de 3 ayda 700tl bütçe ayırmış.) yani 5-6 kişiden her ay en 700tl diyebiliriz.

bugün içinde bile sistemi kurabilirim adwords api ile... ama aklıma takılan bir soru var: benim gelirim nasıl oluyor? yani adamlar benim kurduğum sistemi kullanıyorlar ama benim bundan nasıl bir gelirim oluyor? bu işten kazancım ne olur?

yardımlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyorum arkadaşlar...

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar son zamanlarda 2 başlık açtım. ne yazık ki forumdan hiçbir cevap alamadım. bir iyinet üyesi olarak üzüldüm doğrusu. :(

seminary

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
api lerle verileri çekebiliyorsan eğer çektiğin verilerin üzerine belirli bir kar marjı koyacaksın ve karşı tarafa o şekilde göstereceksin...

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
kar marjı oranını istediğim şekilde belirleyebilir miyim? alt/üst sınırı var mı?

Trex34

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Api ayarlamasında kendin hiç bir şekilde istediğin kar oranını belirleyemezsin , bunu api aldığın kişi veya kişilere söyleyebilirsen birşey düşünülebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5