İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adwords Profesyonel Destek

hnsahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Adwords hakkında profesyonel destek veriyorum. Profesyonel üyeyim. Şu anda kendi idaremde 31 Aktif hesap yönetiyorum bunun yanı sıra 23 ayrı hesap kampanyası bittiği için tamamlandı. 71 gün içerisinde $3.315,74 parayı yönettim. Bu konu hakkında yardım isterseniz mesajlarınızı bekliyorum

sealight

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Verdiğiniz destek neleri kapsıyor. Küçük reklam verenler için de destek veriyormusunuz.
Mesela Aylık 50$ lık ilan vereceksem, sizin desteğinizi alabilirmiyim.

Birde önemli bir nokta: Bu desteğin ücreti nedir.
Teşekkürler

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
adwords profesyonel'in pro hesaplar için uyguladığı iskonto var mı ?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Önemli olan ne kadar para yönetildiği değil, o paradan sağlanan geri dönüşüm.Reklamın amacı para savurmak değil ki.
Mesela atıyorum, Clickbank Affiliate Programından 1000$ lık Adwords ile ne kadar geri dönüşüm sağlıyabilirsiniz? veya benzeri affiliate sistemlerinden denedikleriniz varmı?

hnsahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
küçük hesaplar için para almam yardımcı olurum pm atın detaylı görüşürüz

hakanbey2525

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam
şu anda ön ödemeli bir hesabım var.Bu hesap devam ederken bir kuponla yeni bir hesap açabilirmiyim?
Bir de ebay sitesinden bi kupon aldım fakat kullanamadım.Bir mesaj geldi yinede anlayamadım.Bunu nasıl aktive edeceğim.Bana aktivasyon kodu falan mı gönderilecek.

hnsahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam
şu anda ön ödemeli bir hesabım var.Bu hesap devam ederken bir kuponla yeni bir hesap açabilirmiyim?
Bir de ebay sitesinden bi kupon aldım fakat kullanamadım.Bir mesaj geldi yinede anlayamadım.Bunu nasıl aktive edeceğim.Bana aktivasyon kodu falan mı gönderilecek.

Google Adwords'ün çok farklı bir tarama yöntemi var. yeni bir aktivasyon kodu kullanmak isterseniz, mutlaka yeni bir mail üzerinden hesap açmanız gerekecek. Çünkü her hesap için 1 promosyon hesabı kullanmanıza izin veriyor ve 14 günlük bir hesapta bunu uygulayabiliyorsunuz. Size aktivasyon kodu gönderecek ve bunu Hesabım sekmesinden Faturalandırma Tercihleri bölümünden girebilirsiniz.

Son olarak size önerim yeni bir kredi kartı ile hesap açın çünkü Google 2 farklı yerde kredi kartınızı anlaması durumunda hesabınızı bloke edebiliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi