İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adwords Sapıttı

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi reklamlarımı sitemde çıkmaması için sitelerimi yasaklılar listesine aldım ama bir türlü yasaklamadı ardından bari dedim reklamı durdurayım oda para etmedi reklamlar benim kontrolüm dışında duraklatılmasına rağmen çıkmaya devam ediyor bakalım daha nekadar sürecek

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
diğer sunuclara ulaşıncaya kadar biraz süre geçer hemen durmayabilir

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
darkman arkadaşım bende senin gibi aynı işlemleri yaptım hemde baya bir süre oldu buna rağmen arasıra reklamlar yayınlanmaya devam ediyor. Durmak bilmiyor bir türlü. yani diğer sunuculara ulaşmayla alakası olduğunu sanmıyorum. bildirmek isterim.

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım google de bişeyler oluyor bu günlere milletin parası artıyor benim gibi reklamlar kendi kendine hortluyor ben korkmaya başladım :)
googleye bu para nedir diye mail atmıştım
Merhabalar kısa bir süre önce adwords hesabı açtım ödeme içinde
bir kupon kullandım ilk önce reklamlarım gösterilmiyordu bu konuda
sizlerle iletişim kurduktan sonra reklamlarım gözükmeye başladı.

Öyle başladıki şimdi durmak bilmiyor
hesabımdaki para 28 Hazirandan bu yana hep 89 ytl artıyor bu durum
normal bir durummu? yoksa sistemde bir sıkıntımı var daha sonra bana
şukadar borcunuz var hemen ödeyin gibi bir fatura gönderilmesin
Lütfen bu konu hakkında beni aydınlatırsanız çok sevinirim
iyi çalışmalar dilerim

ilginç bir cevap geldi;
E-postanız için teşekkür ederiz.

Google AdWords hesabınız ile sorun yaşadığınızdan dolayı üzgünüz. Mühendislerimiz sorunu en kısa zamanda gidermek için çalışıyorlar. Sabrınız için teşekkür ederiz.

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize [email protected] e-posta adresinden ulaşın.

Saygılarımla,

Elif Alp
Google AdWords Ekibi

bu maile bakılırsa yolunda gitmeyen birşeyler var sanırım milletin hesapları bir birine girdi gibi geliyor bana

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla problemin kendilerinde oldugunu kabul ettikleri sürece siteme istedikleri kadar ziyaretçi sokabilirler...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dip not: sakın benim gibi gidip elinizde koz olsun die reklamlarım yayınlanıyor durduramıyorum demeyin onlar durdurabiliyor....

eminim bunada çok gülüceksin düşündükçe bende gülüyorum salaklığıma..

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Adsense de normalde aylık 20 $ filan kazanıyordum geçen aya bakıyorum 2 $ bu aya bakıyorum henüz 0.90 $ anlamıyorum tıklar aynı sayılır..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5