İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google adwords'e girince siteyi hemen tarıyor

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok enteresan olmasa da google a hızlı kayıt yaptırmak isteyenlerin kullanabileceği bir teknik. google adwords için üye oldum ve reklam verdim. aylık 10 ytl lik. sonra google da anahtar kelimemi arattım ve en üstte çıktım.

Halbuki site çok yeni google un kaydetmiş olması imkansız daha dün yoktu. Demek ki google adwords sitelerini hemen kaydediyor diyebilir miyiz ?

Öyleyse reklamımızı oluşturup ödeme yapmazsak kaydediyor mudur ? ( hemen deneyim :))

denedim başka yeni bir domain için. ama bu sefer kredi kartından para falan vermedim. hesapta yeni hesaptı. google adwords için etkinleştirme ücretini galiba bu yüzden alıyor. 7 ytl yi direkt kayıt yapılmasını önlemek için kullanıyor.

şimdi aklıma geldi, aynı hesapta reklam sitesini değişince acaba tarar mı :) hemen deniyorum...

siteyi taradı ama kaydetmedi bu seferde. enteresan. demek ki google adwords kazandırdığı için işin üstünde bayağı çalışmış.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
google adwords reklamları sagda yada yeni değişen sistemde alt yada ustte cıkıyordu. normal arama kısmında değil. Ama adwords e kayıt oldun diye ustte cıkacagını sanmam. Yoksa herkes kayıt olur esitlenir :D

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehhehe onu kastetmiyorum ki, ben daha google'a bile kayıtlı değildim :D ama adworse girince kaydolabildim. kastettiğim o.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
google a kayıtlı olmaktan kastın nedir. google BOT u zaten otomatik tarayıp buluyor. Ayrıca kaydetmeye ne gerek. ama ADWORDS ve ADSENSE kullananların google da index lenmeleri kolaylasıormus onu duymustum ki normaldir kastettiin buysa :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5