İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google adworks kullanmayanları karalisteye ekliyor

senol01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.jpg

merhaba google resimdeki update tarihinden yani 23 den 2 gün sonra beni kara listeye aldı www.paslanmazbul.net sitesi 7 günlük iken ve ana sdayfası bile google tarafından taranmamışken sebeplerde3n dolayı beni karalisteye aldı

google ye ingilizce yazı hazırlatıyorum göndereceğim

kimlerin parmağı olduğu cıkmalı

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Alakası bile yok rasgelmiş :D ayrıca pr 5 den yukarı çıkarmıyor diye birşey yok sizde okadar link alın sizde çıkın çöp linklerle olmaz böyle şeyler.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Sinirden cümleleri bile karıştırmışsınız.
:)
Google müslüman düşmanı değildir hatta kendine müslümandır.
Ban, Sandbox diye bir şey var ve yahudisi de, hristiyanı da ataisti de google'nin bu bölümlerdeki kapsama alanına girer. Kaldıki siteniz ne sandbox, ne ban durumunda!

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abuk sabuk örnekler vermek yerine söylenenleri dinlemeyi öğrenmelisin.
insanları yalakalık yapıyor die itham edeceğine düzgün cümleler kullanmayı öğren.

senol01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seninle tartışamam benim anlatmak istediğim şeyleri anlaman için vaktin var

senol01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
perki tamam resimdeki sıralamada paslanmaz ızgarada ben 4 sırada çıkmışım tarihte var şimdi nerde açıklayın ozaman

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Siteni alexa'da sevmemiş, bunlar temelli müslüman düşmanı. Oysaki ilk 10binde yeralması gerekirdi siten.
http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/paslanmazbul.com
http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/paslanmazbul.net
Adwords ödeyince PR 10 yapıyor herkesi bu google, alexada ilk 5bine getiriyor

Sitene "Kayseri Akkışla İlçesi" yazıp gelen istediğini buluyordu. En iyisi boşverelim bu gavur icadı şeyleri.

Topu topu 11 firma var ve doğru düzgün bilgi yok, google seni neden ilk sıraya alsın? Sen google olsan, ilk soraya alırmısın kendi siteni? PR 10 verir misin?

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zeka özürlü arkadaşım;
anlatmak istedigini daha düzgün ve anlaşılır anlatır isen bizim gibi "vakit ihtiyacı" olanların daha iyi anlamasını sağlarsınız.

ikinci olarak daha ismini bile söyleyemedigin bir mecrada nasıl bir uzmanlıktır seninki anlayabilmiş degilim.

-türk esnafının kanını emen google demişsin.
- türk ve müslüman sitelere PR5 ten başka birşey vermez demişsin

e kendin bilmez kendini zeki sanan boşbeleş arkadaşım
"www.garanti.com.tr" nin PR degerine bakarmısın ? aklıma ilk gelen sitelerden birisi idi. PR6
şimdi bunlar müslüman degilmi ? türkçe degilmi ?

senin gibi kıtzekalıların yaşamasını 2 ay yasaklasalar dünya ne güzel bir cennet olurdu bilemezsin

senol01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cem yılmaz alıntılı arkadaş senin bilgin olsa efendi efendii yazarsın sen garantiyi ornek gösterme garantinin bütcesi ne benimki ne dostum aşağıdaki resme bakmıyormusun bir incele ve ozaman deki senn 7 günlük sayfana şu oldu bende diyimki sen haklısın ben okuzum ama mantıklı bir cevap ver anladınmı

ikinci arkadaş
http://www.alexa.com/data/details/tr...slanmazbul.com
http://www.alexa.com/data/details/tr...slanmazbul.net
iki linki yollamışsın com zaten 4 aydır karalistede ne bekliyorsunki .net de 1 haftalık ,sende resmi incele mantıklı bir cevap ver

1.jpg

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
5000 ytl. hesabıma yatır seni karalisteden çıkartayım,10.000 ytl. yatırırsan pr değerin 8 alexa.com 5000 de olursun
(Google Inc. e %40 veriyorum)

senol01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vala o dediğin olmaz çünkü ben senin bu işi yapamıyacağını biliyorum o işi türkiye temsilcisi çözer

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Şenol kızmışsın anladık ama biraz daha düzgün Türkçe ile derdini anlatmalısın. Arkadaşa hakaret eden hasta ruhlu elemanları forumdan temizleseler çok daha güzel olacak. Sürekli kavga modunda, birşeyleri başaramayıp millete saran, herkese paranoya yaklaşan, kendine güveni olmayan aklı evveller sözüm size. Adam dünya düz de dese dur bakalım neden düz diyor deme cesaretini, bilgeliğini gösterecek olgunluğa erişmeniz lazım. Millete sövüp durmayın.

Gelelim Şenol'a
1. Şenol kara listede derken sanırım sandboxtan bahsediyorsun. İki siten de sandboxta
değil.
2. Eğer sitelerinin geriye düşmesinin Adwordsle bağından bahsediyorsan; evet Adwords reklamı vermek bir sitenin normal sıralamada daha üst sıralarda çıkmasına etki eden bir faktördür.

Ben söylemek istediğini çok net anlamadım daha anlaşılır anlatabilirsen ayrıntılı bakarız.

senol01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alah Razı Olsun Kardeşim Bakben Kızkulesinin sitesini yapmış biriyim 7 senedir çalışıyorum artı eğitmenlik yapıyorum google uzmanlık dersi bile veriyorum ama ben hayatımda böyle bir durum görmedim

3 aay işsiz kaldım kartvizit bastırdım paslanmazbul.com a üyelik sattım ikitelide cevizlibağda tamamı ama ben siteyi yayına attım güden ihtibaren 15 gün boyunca paslanmazın 80 çeşidinde com ve .com.tr de googlede ilk 10 girdim paslanmaz kelimesinde com da ilk sıraya yemin ederim 15. günün akşamı googlede paslanmazbul.com adını bile bulamadım web master kısmının teşhiz kısmında hata bile yoktu

4 ay bekledim düzelmedi ardından 10 gün evel paslanmazbul.net adresini aldım ve yayına attım emindim ilk günsayfanın içeriği taranmaya başladı ama index.asp yani ana sayfayı taramadı bende sevindim oh dedim yine oldu yemin ederim 3 . 4 günsonra sabah geldim site: ürünlü sayfaları tardaım hepsinde ilk ondaydım öğleden sonra bir baktım sitenin adıbile yok ben ne yapım

http://www.izinternet.net/izdns/ sayfayı aldım tarihe bak

1.jpg

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Şimdi anladım. İnceleyelim.
paslanmazbul.com için 580 adet url adresi Google tarafından kayda girmiş.
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site:www.paslanmazbul.com&btnG=Google'da+Ara&meta=
.net için ise bu sayı 653.
Sandbox durumunun da olmadığını bu sonuçlardan anlıyoruz.

ilk 10 sayfada sitelerinizden biri paslanmaz sözcüğünde listelenmemiş. Eğer site tasarımını, içeriğini köklü biçimde değiştirdiysen bir süre sonra eski durumunuza kavuşman olası. Ayrıca description taglarını kullanmanızı, keywords sayısını azaltmanızı da öneririm. .net yeni bir alan adı olmalı henüz pr değeri de almamış. Bu noktada ilk etapta bahsettiğim değişiklikleri yapıp sabırla beklemeniz yararına olacaktır. Çok fazla toplist eklemesi de yapmayın.

senol01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam güzel yaptım bak ben sana soyleyim temsan paslanmaz.com incele bunun herşeyin ben yaptım meta tagşar keywordler teferuat www.evdenevenakliyatbul.com incele bak paslanmazın aynı içerik kodlama yazılım ve com evden eve ,evden eve nakliyat,naklliyat ilk sıradayım çok tatmin olmadım kesinlikle başka nedenler var kardeşim

3 aydır sabırla bekledim paslanmazbul.com ama bir faydası yok hikaye bu işin ucu türkiye sorumlusun para dönüyo etrafta

seo falan hikaye

birde web master toolsda Message Center bir bölüm var oraya mesaj dön böyle yaptın diye hikaye hepsi

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İyide o laf attığınız adamlar ve dinlemedikleriniz sizden çok çok bilgiye sahipler burda bu yakınmaları bile yapmanız küçük düşmenize neden oluyor sorununuza çözüm aramayı yeğlemeniz gerekiyordu

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aynı ip üzerinde sandbox giren siten varsa diger sitenin girebilir (kesin net degil) ama cogunluk aynı ipler üzerinde site ise bunu yapıyor.

+ 4 site aynı ay içinde actım ve 2 tanesi sandboxtaydı biri cıktı bendemi kara listedeyim alakası yok google algoritma yani google yapımcıları bile istediği siteyi ilk sıraya cıkartamıyorlar.

Sistem öyle gelişmişki sistem kendi matematiksel işleme göre sıralıyor. sen müslüman sen hırıstiyan diye ayırsaydı.. ooo

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5