İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adwors Bedava Kupon !

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Google ;

Not : Öncelikle, kupon başvurusunda bulunacağınız zaman kupon'lar mail adresinize gelecek. Ve bu kuponlar sadece, 3 Aylık geçerlilik süresi bulunmakta. Kupon şifresini girdiginiz andan itibaren 1 ay içinde kuponu kullanmanız lazım aksi taktirde kupon devre dışı bırakılır.

Kupon Başvurusunda Nasıl Bulunabilirim ?

Kupon başvurusunda, bulunabilmeniz için öncelikle kendinize sahte bir hesap açmanız lazım bu hesap, Türkiye Mail Adresi ile hiç bir baglantı içermemesi lazım, yabancı msn adresleri açıp başvuruda bulunabilirsiniz.

Örnek : [email protected]

Kupon Başvurusunda Bulunabilmeniz İçin Site İsmi ?

https://services.google.com/fb/forms/adwordscoupon/

Başvuru Göstergesi ;

First and last name : Adınız ve Soyadınızı Yazacaksınız, Tabi Adınız ve Soyadınızda Yabancı İsimler İçermesi Lazım..

Your business email address : Açtıgınız yabancı fake adresin, mail adresini yazacaksınız.

Your business website address : Sitenizin, ismini bu kısımda soruyor, siz yabancı bir site bularak doldurun.

Phone number : Bu kısımda telefon numaranızı istiyor, telefon numaranızı diğer kısımlarda girdigimiz gibi yabancı bir telefon olması zorunlu.

Ex. 123-123-1234 : Bu kısımda örnek bir telefon numarası vermiş, sizin yapacağınız tek iş bu sayıları değiştirmek, o baş sayılardaki ''1'' kısımlarını değiştirmeyin alan adı'na giriyor yabancı ülkenin.

Country : Bulundugunuz ülke ismini ''Canada'' olarak seçin ve Submit yazısını tıklayın google adwors en kısa 2 saat en uzun 2 gün içerisinde mailinize bedava kupon şifrenizi gönderecektir, kupon değeri 130 TL'dir.

Google Adwors Başlangıç 80 TL Hediye Kampanyası !

Buda çok basit google adwors kampanya başlattı, yeni google adwors'a üye olacaklar için, 80 TL Veriyor. Telefonunuza Google yazıp 5800 gönderiyoruz, 50 Krş bakiye kesiyorlar şifrenizi gönderdikten 10 sn içinde telefonunuza kısa mesaj şeklinde kupon geliyor.

Peki bu yazıları neden yaptım ?

Şuanda bu kampanyayı kullanarak, millete kupon satan bazı kişiliksiz insanlar var. Bedava kuponu insanlara 50 TL'den veriyorlar, satamayanlarda daha ucuza kapatıyorlar tabi. Kendi bedava kuponunu ücret dahilinde satıyorlar, kuponu para ile alsalar o kuponu sizce ucuza satarlar mı ? Tek nedeni bunu düşünememiz.

Bu konu'yu açmamda hiç bir menfaatim yok veya amacım, sadece bu yapılanlar karşısında sizlerinde zarar görmesini istemedim, bu dolandırıcılıga ve sahtekarlıga kanmayın ;)

Sorunlarınız Ve Görüşleriniz İçin ; [email protected]

exprc

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
eywallah forum kültürü bu galiba.. sözüm meclisden iceri ..

larion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google SMS ile kupon almak için "5808" olması lazım diye bir düzeltme yapayım

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Satanlara kişiliksiz yakıştırman hiç hoş olmamış.. Sonucta zorla satılmıyor. Bu linkler hemen hemen tüm forumlarda var.. Ama bazıları uğraşmaktansa 3-5 dolar verip hazırını alarak zamandan kazanıyor.. Herkesin görüşü farklı olabilir ama kupon satanların yaptıgı kötü bişey değil.

director

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ex. 123-123-1234 : Bu kısımda örnek bir telefon numarası vermiş, sizin yapacağınız tek iş bu sayıları değiştirmek, o baş sayılardaki ''1'' kısımlarını değiştirmeyin alan adı'na giriyor yabancı ülkenin.

buna göre bir telefon numra bulamdım bulan varsa paylaşa bilirmi

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar her şey yabancı olacak, msn adresi ad soyad telefon numarası ülke vb vb..

Ayrıca Her Pc'den bir hakkınız var kuponun gelmesi için 1 kupo 75$ gönderilir.

r1_primo, sizin yaptıgınız hoş değil, google adwors kuponu satmak yasaktır. ;)

grknl, pm atarımda sebeb nedir sonucta bir şey satmıyorum burada. :)

exprc

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ufak bir püf noktası
www.gmx.com adresine girip mail adresi alın .. ordan allias olarak 10 adet e-mail alabilyorsunuz
@gmx.ca olarak aldığım 8 tane adrese mailler geldi..
bu arada üşenmedim formları arkadaşlarıma doldurttum 1 tanesi benim bilgisayardan doldu garanti olsun diye diğerlerini arkadaşlarıma doldurttum..
çalışıyor yani .. :alkış:

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Rica ederim exprc, işe yaradıysa ne mutlu bana..

bluestanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Thank you for your interest in Google AdWords! We will review your request for a free trial and if approved, we will send you your coupon code via email – please note that this may take a couple of hours! Thank you for your understanding.

yazıyor bakalım biraz gelecekmiş :harika: tşk bilgi için

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Ben tamamen Türkçe isim olan 4 farklı hotmail adresimle almıştım, 7 gün sonra gelmişti kuponlar. Yalnız bunları aktifleştirmek için belli bir meblağ ödememiz gerekmiyormu arkadaşlar?

Ayrıca paylaştığınız için teşekkürler, bedava satılan birşeyi satmak etik değil bencede.

omgbbqhax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Satanlara kişiliksiz yakıştırman hiç hoş olmamış.. Sonucta zorla satılmıyor. Bu linkler hemen hemen tüm forumlarda var.. Ama bazıları uğraşmaktansa 3-5 dolar verip hazırını alarak zamandan kazanıyor.. Herkesin görüşü farklı olabilir ama kupon satanların yaptıgı kötü bişey değil.

Katiliyorum :harika:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5