İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google amca niye siliyo bu sayfaları

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 gün öncesine kadar google'da 138 sayfa indeksli iken dün akşam google geldi ve şimdi 138 olan sayfa sayısı 15 'e düşmüş bazı dc'lerde. diğerlerininde düşeceğini gösterir. ne oldu buna şimdi anlayabilen varmı? http://www.yourcache.com/ adresinde kontrol ettim. site adresi www.turkiyeden.org

C

c4®

Misafir
Googleda bazen gelgitler oluyor , yoktur arkadaşımızın deyimiyle ;)
Bunun 2-3 sebebi olabilir bana göre;
1) Sayfanda istenmeyen linkler barındırıyorsundur google 'a göre , Google sana bu yüzden hafif bir ceza vermiş olabilir.
2) Google sitenin yerini tam olarak belirleyememiştir. Belirli süre zarfında host değiştirme filan yaptıysan.
3) Genelde PageRank ; değişimleri öncesi böyle durumlar söz konusu mesela eski sitem TurkForum 'un ; 4.000 indexli sayfa sayısı 2 hafta 600 indexliye kadar düştü , sonra tekrar eski halini aldı.

S

Skeleton

Misafir
oluyor arada öyle, fazla takma kafana. benim de 3-4 gün 3000 küsür sayfamı kaldırdı, sonra tekrar eski haline geldi.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
2600 den 524 düştü pr güncellemenden öncede böle olmuştu sonra düzeldi..

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oh be içim rahatladı. sitede hiçbir hile hurda yok. ne oluyo demiştim kendi kendime. yusuf yusuf ediyodum ne halt edicem diye

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yalnızca merak ettiğim için soruyorum

c4®' Alıntı:
Googleda bazen gelgitler oluyor , yoktur arkadaşımızın deyimiyle ;)
Bunun 2-3 sebebi olabilir bana göre;
1) Sayfanda istenmeyen linkler barındırıyorsundur google 'a göre , Google sana bu yüzden hafif bir ceza vermiş olabilir.
2) Google sitenin yerini tam olarak belirleyememiştir. Belirli süre zarfında host değiştirme filan yaptıysan.
3) Genelde PageRank ; değişimleri öncesi böyle durumlar söz konusu mesela eski sitem TurkForum 'un ; 4.000 indexli sayfa sayısı 2 hafta 600 indexliye kadar düştü , sonra tekrar eski halini aldı.

google hangi linklerden rahatsız olabilir.(genel olarak kendi sitemle alakalı değil)

C

c4®

Misafir
yusuf yusuf google sağolsun , hepimiz hop oturup hop kalkıyoruz onun yüzünden ..

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde 568 site indexliydi, br süre sonra 15'e düstü ve bir kac gun sonra 515 olmustu ve 1 aydan beri 515,

Bencede senin indexledigin sayfalarda azalma olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5