İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google amca sitemi neden almıyor

G

gencturk1453

Misafir
merhaba ,
www.cakmaktas.com siteyi acalı nerdeyse 1 ay oldu ama google amca siteyi almıyor.Nerdeyse hergün google ye ekliyorum ama tık yok.Bir çok siteden de link aldım ama olmuyo.yanlış bir şeymi yapıyorum acaba.Msn ve yahoo aldı indexledi bile ama google amca yamuk yapıyor :d

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googleye sitemapını kayıt ettir bence çünkü 14 gün önce açtığım bi sitenin bugün indexi çıkmaya başladı googlede...

sitemap ve optimizasyon konularını biraz kontrol et derim benim baya işime yaradı saolsun orda bilgi paylaşan arkadaşlar...

G

gencturk1453

Misafir
ikinizin dediğinide yaptım arkadaşlar bakalım google ne zaman alacak bi sabır bekliyorum :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google sitemap'ta hata vermediyse yakında güzellik yapar bir sabah karşına indexin dökülür ve trafiğinin değiştiğini farkedersin :) aynı bana bu sabah yaptığı gibi...

bu arada arkadaşın dediğide doğru test edildi... pr yüksek yerlerden alınan linkler...

pr yüksek yerlere kayıt denemesi yaptım iyinet+webservis+realist 3üne ekledim siteleri ertesi gün googlede www.domain.com/index.html duruyodu... aradan geçen 2 hafta sonrası diğer alt sayfalarda beriliverdi...

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Google eski tanıdığım google deil paranoyak oldu artık.Çok yavaşladı..Yaşam sürecinde olduğu gibi doğdu büyüdü ve ölecek..

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google eskisi gibi degil. artık daha akıllı çalışıyor.
örnegin içinde kelime barındıran yada trash tabir edilen sitelerden uzak durmaya çalışıyor. şahsi fikrim iyide ediyor.
Saygılarımla

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
gencturk1453' Alıntı:
merhaba ,
www.cakmaktas.com siteyi acalı nerdeyse 1 ay oldu ama google amca siteyi almıyor.Nerdeyse hergün google ye ekliyorum ama tık yok.Bir çok siteden de link aldım ama olmuyo.yanlış bir şeymi yapıyorum acaba.Msn ve yahoo aldı indexledi bile ama google amca yamuk yapıyor :d

Anahtar Kelimeler : Bedava Oyun, Oyun, oyunz, oyunlar, süper oyunlar, KRALOYUN, kıral oyun, oyun star, oyunstar, yeni oyunlar, oyunlar yeni, eniyi oyunlar, en iyi oyunlar, çocuk oyunları, cocuk oyunları, kral oyun, oyun hileleri, oyun siteleri, oyun download, oyunlar, bedava oyunlar, flash oyunlar, online oyunlar, Okey oyunu, tavla oyunu, araba oyunu, zeka oyunu,oyun rehberi, Oyun oynamak, oyun bulmak, oyunlar hakkında bilgi, oyun detay, oyun yardim, oyun yardım, oyun key,oyunlar, oyun, zeka oyunları, oyun kral, spor oyunları, yarış oyunları, savaş oyunları, board oyunları, strateji oyunları, platform oyunları, mobil oyunlar, eğlence, tazmanya canavarı, tazmanya, dövüş, spor, dovus, eglence, eğlence, stres, atmak, vurmak, games, game, kart oyunları, araba yarışı, araba, karate, kaçak, en iyi oyun, bedava oyun, bedava oyun indir, beleş oyun, indir oyun, oyun yükle, en iyi oyunlar, iyi oyun, pc oyun indir, iyi oyun, yükle oyun, barbi oyunları, barbie oyunları, bedava oyun oyna, kral oyunlar, en kraloyunar,

kraloyun, kraloyun com, www kraloyun com, www kraloyun, kraloyun com t, ww kraloyun com, wwww kraloyun com, kraloyun net, wwww kraloyun, www kraloyun comtr, www kraloyun con, www kraloyun kom, kraloyun kraloyun, kraloyun kom, www kraloyun kraloyun, ww kraloyun, kraloyun comtr, kral oyun, kral oyun com, www kral oyun, www kral oyun com, en kral oyun, kral oyun sitesi, kral oyun siteleri, kral oyun indir, kral oyun sitesi mario, bedava kral oyun, kraloyun, kral oyun, bedava, oyunlar, kral, oyun, macera, oyunlari, oyunu, spor,Beceri,Futbol topu,Macera,Mario roket,Macera,Savaşcı pilot,Nişan,Ufo savaşı,Spor,Dünya turnuvası,Beceri,çember,Beceri,uçan motor,Beceri,Pompacı,Çocuk,Oda Süsle 2,Spor,Şampiyonlar Ligi,Zeka,Sakız Hayvanlar,Macera,çılgın kurt kral oyun 2kraloyun, kraloyun com, www kraloyun com, www kraloyun, kraloyun com t, ww kraloyun com, wwww kraloyun com, kraloyun net, wwww kraloyun, www kraloyun comtr, www kraloyun con, www kraloyun kom, kraloyun kraloyun, kraloyun kom, www kraloyun kraloyun, ww kraloyun, kraloyun comtr, kral oyun, kral oyun com, www kral oyun, www kral oyun com, en kral oyun, kral oyun sitesi, kral oyun siteleri, kral oyun indir, kral oyun sitesi mario, bedava kral oyun, kral oyun 2 kraloyun, kral oyun, bedava, oyunlar, kral, oyun, macera, oyunlari, oyunu, spor,Beceri,Futbol topu,Macera,Mario roket,Macera,Savaşcı pilot,Nişan,Ufo savaşı,Spor,Dünya turnuvası,Beceri,çember,Beceri,uçan motor,Beceri,Pompacı,Çocuk,Oda Süsle 2,Spor,Şampiyonlar Ligi,Zeka,Sakız Hayvanlar,Macera,çılgın kurt

sence bir sitede normal koşullarda bu kadar oyun kelimesi geçermi ?
Google para kazanıyor ve para kazandırıyor.buna bağlı olarakda sürekli geliştiriyor kendini ve spam filterler ekliyor.Belli sayıda kelime yoğunluğu varsa bunu spam bildirir.Sen PR 10 ' dan bile link alsan, spam filtere girdikden sonra indexlemiyecektir.

Not: Bu indexlememesinin bir sebebi olabilir.Ama olmayabilirde bunuda ihmal etme lütfen.Başarılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5