İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Google Amcaya Kafa ATIN ! Bu PAKETLER KAÇMAZ

apameia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba iyinet halkı yeni projemiz ile sizin karşınızdayım. Allah utandırmasın Diyerek konuya giriyoruz.

Google Amcaya Kafa Atacak Tanıtım yazısı paketleri ile Site Adreslerinizi Uçurmaya Hazır Olun !

Yayınlanacak Sİtelerin Özellikleri :

-Sitelerin yaş aralığı 1-15 arasındadır.
-32 farklı Site Kategorisi
-Alexa Global: 123k - 8m ( Sürekli Düşmeye Devam ediyor )
-300+ Blog Site
-300 farklı IP olmak üzere 262 farklı C Class IP'de yayın yapıyorlar. (300 farklı D, 262 farklı C, 67 farklı B, 22 farklı A Class IP)
-Bütün Blog sitelerinden dofollow link alırsınız.

Öneriler

- Her ne kadar BlogMark sitelerinin tamamı farklı IP'lerde ve büyük kısmı farklı C Class IP'lerde bulunuyor olsa da; unutulmamalıdır ki bir anda yüksek miktarlarda backlink alımı sitenize olumsuz etki edebilir. Zamana bölünmüş paketler şeklinde işlem yaptırmanız tavsiye edilir.
-Yüzlerce siteden aynı makale ve kelime ile link almak yerine çok sayıda makale kullanarak anahtar kelimelerinizi çeşitlendirmeniz daha doğal bir çalışma ve iyi bir sonuç için önemlidir.

Gelelim Paketlerimize​

iyinet e özel kampanya olarak ilk 3 gün geçerli olmak üzere vereceğiniz siparişler için Tanıtım yazılarınızı biz yazıyoruz !

İletişim : phantasowm (skype)

Ödeme Yöntemleri : Paypal, Ziraat Bankası, Finansbank Enpara

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5