İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GoogLe Amcayla Arası iyi olanlar bakarsa sevinirim

Shenshakrock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle herkese kolay gelsin.
Ben bu site işlerinde biraz yaniyim bi sohbet sitem war bunu ılk basta google da turkce chat ve turkce sohbet kelımelerınde yukseltmek ıstedım turkce chatte ılk 5 e gırdım ama ıstedıgım hit gelmıyor yanı google .de google. nl gibi google ın dıer ulkelerınde cok farklı sıralamalarda oluyorum sitemi nasıl o ulkelerın googleında yukselte bılırım bu 1. sorum
2. sorumda şu şimdi bn turkce chat kelımesını bıraksamda Sohbet Odası yada turkıyede daha cok aranacak bı kelımeye calıssam sizce google amca ne der?
tşkler şimdiden :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sohbet siteni .de ve .nl uzantılı sitelerden ve o dillerde yayın yapan .com .net vb. sitelerden link alarak o dillerdeki sıralamada yükseltebilirsin.

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Burada verilen konuyu okumanızı tavsiye ederim belki işinize yarar iyi çalışmalar

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
.nl uzantısında Türkçe chat arayan kaç kişi vardır? Günde 1000 kişi olsa sen 5. çıksan %15 tıklanırsın. Alacağın en çok 150 tekil olur.

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kelime seçerken biraz araştırın arkadaşlar Shenshakrock senin söyledigin bütün kelimeleri bir cinsel sohbet 10 a katlar mesela güzel tek bir kelime seçmen yeterli

ciciyeliz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasımıza katılıyorum cinsel sohbet ve istanbul sohbete agırlık ver arkadasım kacımız turkce chat yazarızkı cıkarttıgın kelımeler regabet goren kelımeler degil zaten google ortalamasında sponsor baglantı odeme yuzdesi endusuk kelimelerden biri

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi