İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Arama İçin Yardım?

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkdaşlar benim sorunum google indexlemeyle.Çünkü www.youtubecuu.blogspot.com adresim googleda arandığında hala " en güzel youtube videolarının toplandı... " olarak çıkıyor fakat ben o başlığı 2 gün önce değiştirdim ama hala googleda youtubecuu başlığı güncellenmemiş!Sorun nedir acaba bişeyde yanlışlıkmı yapıyorum yoksa eksiklik mi var?

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkdaşlar benim sorunum google indexlemeyle.Çünkü www.youtubecuu.blogspot.com adresim googleda arandığında hala " en güzel youtube videolarının toplandı... " olarak çıkıyor fakat ben o başlığı 2 gün önce değiştirdim ama hala googleda youtubecuu başlığı güncellenmemiş!Sorun nedir acaba bişeyde yanlışlıkmı yapıyorum yoksa eksiklik mi var?

keşlerin degişmesi bazen bir gün bazen bir hafta alır. istersen sabretmeyi dene :D

Golden Child

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google refresh gibi bişi yapar refresh oldugunda siten yenilenir googlede merak etme

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bende blogumda başlıkları blog adının önüne almıştım şuan tüm yazılarım google aramasında yeni haliyle görünüyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi