İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google aramada büyük değişim

R

*reyeskane-

Misafir
Wasgo' Alıntı:
Web tabanli bir araştirma olarak sadece isimlerini oğrenebilirsiniz ki bunu vermem kesinlikle yasak şu an için. Katildiğim konferanslarda Istanbul özellikle ... oradan bilgi edinmiştim . Kendileri bir kaç konferans yapmişti

Aynı konferanslarda olmamız güzel.. Bilmiyorum benim kadar araştırdınız mı?

@ploop

Bu konu ayrıntılı ve garip bir konu, yani garip derken büyük ücretlerin döndüğü bir konu. Ancak bir bankaya vs satıldığında belki bişiler söylenebilir..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm teşekkürler yine de. tek dileğim hakia gibi "balon" olmaması..

W

Wasgo

Misafir
Müşteri başina 1 kuruş mu denmişti 1 ytl hangisiydi bankalar için .

Isım
Cadde
Soyad
Indexlemesi tam olarak netice 100% bulmasi için yazilmiş bir sistem

Google birden fazla gereksiz neticelerde verior misal

Server diorsunuz server ile alakadarsiz başka birşey çikior..

R

*reyeskane-

Misafir
Bu proje için büyük (devasa büyüklükteki) şirketler yarışır gibi bir durum var. Wasgo'nun belirttiği gibi " sadece hedef arananı bulduğu için" google tarzı bir işlev üstlenmiyor.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyice meraklandım bende şimdi, kimdir bu arkadaşlar? tam olarak düşünceleri nedir? arkalarında yeterince sermayeleri varmı? (yoksa ben destek çıkarım :D
ploop unda dediği gibi benim de tek dileğim balon olmaması, güzelim milyar dolarcıkları Türkiye ye çekebilecek bi sirkete bu ülkenin cidden çok ihtiyacı var

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ploop' Alıntı:
ilişkisi var demek istemedim zaten, yabancıların yorumu, bigdaddy gibi etkiledi yorumu yapıyorlar..

Özellikle 1-2 kelimede aynı yerimdeyken pek hit alamıyordum, son günlerde aynı kelimeyle aynı sırada %200-300 daha fazla hit alıyorum.

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende son 4 gündür tekilim % 200 arttı. önceleri google da 5. 6.sayfada görünen sitem şimdi 1. sayfada ve 2. sırada ama bugün tekrar eski halini aldı. Lakin ilginçtir ki googlebot sitemi hiç rahat bırakmıyor. Hergün en az 300 defa geliyor.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mantigi sanirim cozdum tam olarak cozdugumde paylasacagim ...

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu değişimden forum siteleri baya bir zarar gördü hit anlamında fakat diğer sitelerimde baya bir artış var.

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
en zararlı benim sanırım :( 7-8 jenerik kelimelerde ilk sayfada olan sitelerim şimdi kayıplarda. bu sistemi sevmedim hatta bu sistemden nefret ediyorum :)

W

Wasgo

Misafir
ZIPPKIN' Alıntı:
iyice meraklandım bende şimdi, kimdir bu arkadaşlar? tam olarak düşünceleri nedir? arkalarında yeterince sermayeleri varmı? (yoksa ben destek çıkarım :D
ploop unda dediği gibi benim de tek dileğim balon olmaması, güzelim milyar dolarcıkları Türkiye ye çekebilecek bi sirkete bu ülkenin cidden çok ihtiyacı var

Isim veremiorum malesef..

Ancak desteğe gerek yok onlar gerekli sermayelerini kendileri bukadar senede biriktirmişler..

1-60 yaşinda
2-57 yaşinda...

Rometeus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Inanir misiniz?
Benim ikincisi siradan silindi.
Buda bana ters etki yaratti :)
Bu arada size Allah bereket versin arkadaslar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5