İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google aramada en yüksek ücreti veren kelime

K

Kalbinde

Misafir
google aramada en yüksek üçreti veren kelime hangisi

D

duyurbeni.com

Misafir
şimdi değil belki ama komisyondan yasa geçti ilerde morgage türkçe tabirini daha güzel ama şu an acıklamayalım

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
i.s.a.q' Alıntı:
bende bılıyorum ama paylaşamam.

Madem paylaşmayacaksın buraya niye mesaj yazıyorsun ? Madem söylemeyeceksin söylemeyeceğini niye söylüyosun ? (Bunları anlayabilecek kapasiten var mı acaba?

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar insurance, hotel, car hire gibi bir çok kelime çok para veriyor zannediliyor aslında tam aksine yerine ve zamanına göre mevsimine gününe göre adsense keywordları para eder örnek olarak yaz geliyor güney ülkelerdeki hotel reklamları para verebilir veya formula 1 başlıyor. Gündem ne ise ona göre hareket edin.

PDET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Newyork Laser Hair Removal olabilir beyler, overture kayıtlarına baksanıza:

Premier NYC Medical Spa
Affordable laser hair removal in NYC. Multiple FDA approved lasers. Board certified physicians.
www.litetouchlaser.net
(Advertiser's Max Bid: $40.01)

Laser Cosmetica - Laser Hair Removal NY
Remove unwanted hair. Guaranteed results. Physician-supervised. Up to 30% Off. Locations in NYC, Long Island and Westchester.
www.lasercosmetica.com
(Advertiser's Max Bid: $39.01)

Dr. Bracci's Verve Laser Center
Board-certified doctor. Laser hair removal in NYC and Long Island: Botox and laser wrinkle.
www.vervelaser1.com
(Advertiser's Max Bid: $38.02)

I

i.s.a.q

Misafir
TReX' Alıntı:
Madem paylaşmayacaksın buraya niye mesaj yazıyorsun ? Madem söylemeyeceksin söylemeyeceğini niye söylüyosun ? (Bunları anlayabilecek kapasiten var mı acaba?

seni saygıya davet edıyorum.İnsanları hileye teşfik etmemek adına bu cumleyı kurmustum.

daha sakın olabılırsınız.saygılar.

ayrıca overture kayıtları tam bir palavra.

Bu kelımeler bu degerlerı sadece cok nadır verıyor.ve tam kelıme randımanını almanız gerekıyor.

mEsela oyle kelımeler varkı

ornegın 1 tıklamaya 1,14 ün altında ucret vermıyor

mesela 200 tıklamamı oldu alacagınız para 228 doların üstünde bır deger oluyor.Bunun altına asla inmiyor.

saygılar.

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
i.s.a.q' Alıntı:
seni saygıya davet edıyorum.İnsanları hileye teşfik etmemek adına bu cumleyı kurmustum.

daha sakın olabılırsınız.saygılar.

ayrıca overture kayıtları tam bir palavra.

Bu kelımeler bu degerlerı sadece cok nadır verıyor.ve tam kelıme randımanını almanız gerekıyor.

mEsela oyle kelımeler varkı

ornegın 1 tıklamaya 1,14 ün altında ucret vermıyor

mesela 200 tıklamamı oldu alacagınız para 228 doların üstünde bır deger oluyor.Bunun altına asla inmiyor.

saygılar.

Ben çok merak ettim o kelimeleri havadan yazması İnsanları gaza getirmek için iyi ancak yazılanda destek olmalı veriyor alıyor vs.. diil aldınmı? Kim almış?Hangisite dediğin miktarı almış?
Bişi yazarken kelime oyunları yapmayalım mana havada kalmasın , açık ve net yazalım..
Saygılar.

K

Kalbinde

Misafir
i.s.a.q ım burda neyin hilesi yapcazki hileye tesfik olsun sadece paylasım bu vermek istersen kelimeleri verirsin vermek istemiyorsan seni kimse zorlamaz
mesala ben hosting kelimesinden 1.14$ aldım bi sefer ama

D

dilberler.com

Misafir
ben anlamıyorum

eflatun' Alıntı:
Ben çok merak ettim o kelimeleri havadan yazması İnsanları gaza getirmek için iyi ancak yazılanda destek olmalı veriyor alıyor vs.. diil aldınmı? Kim almış?Hangisite dediğin miktarı almış?
Bişi yazarken kelime oyunları yapmayalım mana havada kalmasın , açık ve net yazalım..
Saygılar.

bu google sahipleri türkmü neden koruyorsunuz açık açık yazın millet bilsin hile yapanlara da saygı duyun onlar bizi sömürüyorsa bizde onları sömürelim tabiki bilinçli bir şekilde ben bunu bilir bunu söylerim.

Mesela adam full pop açmış inanın şikayet etmiyorum ve tıklıyorum adam para kazansın.Neden bu koruma anlamıyorum

O

oyunkurucu

Misafir
Kendini reklamveren yerine koy ve googleda reklam verdigini düsün. Googleda neden reklam verirsin? Kendini, ürününü tanitmak ve bir sekilde veridigin reklamin yeniden paraya dönüsmesini saglamak icin degil mi? Peki googleda yayinlattigin reklamlarin bosa gittigini görürsen googleda bir daha reklam vermeyi düsünür müsün? Hayir!!!
Googleda reklamverenler azaldikca google daha az kazandiracak ve ondan sonra da webmasterler agizlariyla kus tutsa emeklerinin karsiligini alamayacaklar.

Saygilar

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
oyunkurucu' Alıntı:
Kendini reklamveren yerine koy ve googleda reklam verdigini düsün. Googleda neden reklam verirsin? Kendini, ürününü tanitmak ve bir sekilde veridigin reklamin yeniden paraya dönüsmesini saglamak icin degil mi? Peki googleda yayinlattigin reklamlarin bosa gittigini görürsen googleda bir daha reklam vermeyi düsünür müsün? Hayir!!!
Googleda reklamverenler azaldikca google daha az kazandiracak ve ondan sonra da webmasterler agizlariyla kus tutsa emeklerinin karsiligini alamayacaklar.

Saygilar
+ alkışşş diyorum sadece hile yapan biri olarak.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google adsense de hile yapmak iyi değil tabiki ama şunuda düşünün hile yapan kişilerin reklamları türkçe değil ve yurtdışı reklamlar olduğu için O kadar para veriyor.

Google ye Türkiyeden Reklam ücreti olarak 50 Milyon $ gidiosa Bunun dönüşü Max 5,Milyon $ Kalan 45 Milyon $ ise googlenn cebinde.

Evet kendini reklam verenin yerine koyarsan dediğin doğru ama hangi reklam verenin yerine koyduğuna bağlı. sen hile yapan birinin sitesinde Türkçe reklam gördün mü?? Kazananlar ve google den para alanların % 90 ı yabancı reklamlardan para alıyor. Bu Kötü mü iyi mi tartışılır.. Bana sorarsan Onlar bizi 10 sömürüosa bizim onları en az 5 sömürmemiz lazım.

Türkçe reklamlara gelince zaten türk olduğumuz için okuyup anlayabiliyoruz ve işimiz olmayan yere girmiyoruz. O nedenle Reklam veren Türk Firmaların Türk Hileciler yüzünden kaybedeceği oran % 2 gibi bir rakamdır.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Googleciler Çekememezlikten vs. gibi Durumlardan Birbirlerini şikayet edeceğine birbirlerine link verse sizce Türkiye için daha iyi olmaz mı ?? veya sizin için

K

Kerasus

Misafir
Google ye Türkiyeden Reklam ücreti olarak 50 Milyon $ gidiosa Bunun dönüşü Max 5,Milyon $ Kalan 45 Milyon $ ise googlenn cebinde.
Goolge %20 kendisine alır geri kalan %80 lik kısmı publisher (yayıncılara) dağıtır.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Türkiye ye Ayda düşen gelir ortalama 5milyon $ Türkiyeden yapılan reklamı sen düşün..

edit : Googlenin Ne Kadar aldığını google bilir. ama % 20 lik bir rakam için bu işe girmez. Bana soracak olursan bu oran tam tersidir.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tamam O Konuda Haklısın. Özür dilerim.

Peki diğer dediklerim sence haksız mıyım ?

K

Kerasus

Misafir
Onlar senin fikrin ben bir görüş belirtmicem senin mesajınla ilgili. Ben hem reklam veren hemde reklam yayınlayanım o yüzden bana göre piyasa olması gerektiği gibi. Her sponsora her ülkeden hile yapan vardır bunları ayıklamak ise Sponsorun işidir bizlerin işi değildir. Yani şu, bu hile yapıyor diye Google a email atmak çözüm değil bırakalımda herkes işini yapsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5