İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google aramadan banlı olan domaini siteyi açtırmak

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
www.google.com/webmasters/sitemaps/
adresinden google sitemaps e giriş yaparak banlı domaininizi sitenizi ekleyip doğrulayın.Tabi banlanmasına neden olan spam ve benzeri şeyleri sitenizden temizledikten sonra yapın
Daha sonra Sitemaps ana sayfasındaki sağda Yeniden değerlendirme isteğine tıklayın.
Şartları okuyup Yeniden değerlendirilmesi istenen siteyi seçin.
Bu formu göndermekle, aşağıdakileri kabul ediyorum:

* Bu sitenin geçmişte Google'ın kalite yönergelerini ihlal ettiğini düşünüyorum.
* Bu site Google'ın kalite yönergelerini artık ihlal etmiyor.
* Google'ın kalite yönergelerini okudum ve uymayı kabul ediyorum.

Bize neler olduğu hakkında daha ayrıntılı bilgi verin: Hangi işlemler ceza alınmasına neden olmuş ve düzeltmek için hangi işlemler yapılmış olabilir. Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) şirketi kullandıysanız, lütfen ilgili ayrıntıları not edin. SEO firmasını ve işlemlerini belirtmek, yeniden değerlendirme isteklerinin ele alınmasına yardımcı olabilecek bir iyi niyet gösterisidir. Bu etki alanını yakın zamanda edindiyseniz ve siz edinmeden önce yönergeleri ihlal etmiş olabileceğini düşünüyorsanız, aşağıda bize bildirin. Genel olarak, bir sitenin yeniden değerlendirilmesinden önce, trafikten doğrudan kazanç elde eden sitelerin (örneğin, arama motoru optimize edici, iş ortağı programları, vb.), iyi niyetlerini gösteren daha fazla kanıt sağlamaları gerekebilir.
işte sonuç 4. gün
http://www.resim-yukle.com/img01/14/96847ac.gif

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Doğrulama durumu: DOĞRULANMADI
Son deneme 30.Eki.2007: Sunucu zaman aşımı nedeniyle dosyanızı doğrulayamıyoruz.

sebep nedir acaba ?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Doğrulama durumu: DOĞRULANMADI
Son deneme 30.Eki.2007: Sunucu zaman aşımı nedeniyle dosyanızı doğrulayamıyoruz.

sebep nedir acaba ?
sitene erişemiyor demekki, arasıra böyle hatalar verebiliyor muhtemelen dns sorunları yaşıyorsunuz.
biraz bekleyip
Meta ile doğrulama yapıyorsanız html ile doğrulamayı deneyiniz yada tersi.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aramadan banlı çok domain var elimde işe yarar umarım.

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
eğer işe yararsa çok büyük bir iyilik yapmış olacaksın

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
İşe yarayıp yaramaması tamamen sizin elinizde, ben sonucu resimli olarak gösterdim size.Sitenizi iyi analiz edip niye banlandıyı kendinize sorun ve sitenizden kaldırın, başvurun.

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende deniyorum şimdi
yalnız bunu sitemap eklemeden yapıyorum umarım başarılı olur
bilindik programlarla 1000 lerce sayfayı hazırlamak günlerce bilgisayarın açık kalması demek
doğru düzgün olmuyor
Allah rızası için mysql den veri çekecek bir sitemap yapabilecek yokmudur.
forumda verilenlerden deniyorum. beceremedim :(

bilgiler için sağol selim +rep

edit:
rep veremiyormuşum sana

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Cok güzel bence bir cok kişi cok beğenmişe benziyor Allah şükür banlı domainim yok Google duymasın

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pozısyonu son sayfalara gıden ama ındexlenen sıtemle ılgılı bır yazayım bakalım 15.000 tekılden 50 tekıle düşmesnın nedenı neymış :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sag tarafta İleti Merkezi altında ama bu mesaj otomatik bir mesaj yazınca hemen geliyor ama degerlendirmeye lsteye giriyor. sonuç net olmuyor sölim

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Eğer haklıysanız hemen açılıyor, benim komedi sitemi(tertemiz site) banladı iyi bi fırça attım ordan,2 saat sonra açıldı 7k indeximide verdi ama bi işe yaramadı aramalarda son sıralara iteledi.

Cicekci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genelde siteye eklenen gizli kelimelerden kaynaklanıyor banlanma olayı bahsettiğinzi şekilde bende google ye gerekli düzenlemeleri yaptığımı belirten mail attıkdan sonra sitem normale döndü ilk sayfalada çıkıyor www.turkflowers.com Aynı kelimeleri tekrarlamakdan ısrarla kaçının

digiturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende işe yaradı yukarıdakileri uygularsanız google sitenizi faydalı olarak görürse düzelebilir

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Geçen haftadan itibaren Google algoritmasında güncelleme yapıyor ve bu hafta pagerank güncelleme haftasına girdik.
08/05/2012'den itibaren pagerank'lar güncellenecek. Bu sürelerde sitemap'leriniz gidebilir, sıralamalarda dalgalanma yaşayabilirsiniz.

Benim yüzbinlerce indexim şuan 2 gözüküyor. Sadece ana domain'in kalmış. Google Webmasters tools'tan sabah baktım 295K'ya düşmüş. Bir iniyor bir çıkıyor. Biraz önce tekrar kontrol ettim 104K'ya düşmüş şimdide.

Merak etmeyin bir kaç güne düzelmeye başlar, tabii bu arada her gün en az 500K hit kaybedicem o da ayrı konu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5