İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google aramalarında istediğin site,istediğin kelime,istediğin sıra

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir siteyi tepeye çıkarmak zor değil, çok kolay yolları var, mesele bunu kalıcı olmasa dahi uzun vadeli bir şekilde yapmak. bu yüzden nasıl yaptığınız konusunda fikir verirseniz(detay değil) bizde fikir sahibi olmuş oluruz.

uzun vadeli derken,elimde pr 6-7-8 ücretli alman dizinleri var,oralardan alınacak backlinkler ile yerimizi sağlamlaştırıyoruz..

daha da bir şey diyemem.

Ben dün akşam kultureczanesi.com un whois bilgilerindeki mail adresine mail attım ancak sizinle çalışmadığını söylüyorlar ayrıca diğer bi kaç sitede bi kişiyemi ait ?

@mathiaxbars

kultureczanesi.com

sahibinin msn'ini pm attım.

whois'deki maili bilemeyeceğim.

son 2 müşteri dağa alabilirim msn [email protected]

ücretlendirme kelimenin popüleritesine göre değişmektedir

optimizasyon yani sonuçta bu belirli bir ücreti yoktur

oyun kelimesinde ilk 3 isteyen ile

' hebele gübele ' kelimesinde ilk 10 isteyenin fiyatı aynı olamaz

yapılacaklar hakkında çok meraklı geldi msn'e..

düz olarak şöyle anlatayım,hepsini söylemem saçma olur zaten..

haftalık olarak rapor veririm..

yapılan çalışmalar,alınan backlinkler,eklenen pr 7-8 fransız dizinleri vs.

1-2 hafta sonra etkiye göre meta tag düzenini tittle bilgilerini vs baştan sona değişmek zorunda kalabilirim.

bunu değiştirip vermek dışında site ile alakam olmayacak.

ek olarak istenildiği zaman referans site sahipleri ile telefon / msn üzerinden görüştürülme yapılabilir..

sandbox'tan çıkartılan site sayısı net 7'dir.

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün itibariyle 1 yeni referansımız daha oldu,aynı anda 5'den fazla kişi ile çalışmıyorum ve tercih olarak şirket sitelerini vs düşünüyorum artık.

Son referans..

site : http://www.kultureczanesi.com/

kelime : allbres

sıra : ilk 5 için anlaşıldı ama site 2.olarak bitirdi süre olarak 2-3 hafta yeterli oldu.

Referanslarımız ile bu işte günden güne ilerlemekte olduğumuzu ve bu işte kalıcılardan olduğumuzu da belirtmek isterim.

msn/mail [email protected]

telefon ve tüm referans bilgileri için pm atmanız yeterli.

Saygılar.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
free download kelimesinde ingilizce aramada 1 ci sıra değil birinci sayfaya cıkar beni sana sitenin 2 aylık gelirini vercem iyinet forumda şahit olsun hadi bakalım madem seocusun goster kendini

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Valla güzel legalpara yaparsan alırsın TrDownload dan ama söyle bir durum var cok fazla kelimede kasarsan ya googleden ban vs. durum olursa? garantisini verebilecekmisin?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
site ingilizce turkceyle alakası yok onun için sanbox tehlikesi sıfır denecek kadar az ayrıca site bir yıllık site

vienne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hafta sonları full time iş başındayım :)

salı,çarşamba,perşembe ve cuma günleri öğleden sonra girebiliyorum..

çok farkeder mi senin için :)

Kolay kelimelerde çıkartabiliyorsun evet :D

Seocu adam ben seocuyum demez yapar eder.
Sohbet chat arkadaş kelimelerinde 1 siten neden yok madem öyle?

iyi çalışmalar.

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
free download kelimesinde ingilizce aramada 1 ci sıra değil birinci sayfaya cıkar beni sana sitenin 2 aylık gelirini vercem iyinet forumda şahit olsun hadi bakalım madem seocusun goster kendini

tamam olabilir ama sitenin 2 aylık geliri falandansa bi fiyat çıkartırım siteye ve hedef kelimeye göre,onun üzerinde konuşuruz,zaten msn'de eklisin,bugün bi görüşelim bunu :)

Valla güzel legalpara yaparsan alırsın TrDownload dan ama söyle bir durum var cok fazla kelimede kasarsan ya googleden ban vs. durum olursa? garantisini verebilecekmisin?

ban,sandbox vs olmasına imkan vermiyorum.olsa bile max 2 haftada çıkarttığım oldu.

site ingilizce turkceyle alakası yok onun için sanbox tehlikesi sıfır denecek kadar az ayrıca site bir yıllık site

çok güzel. :)

Kolay kelimelerde çıkartabiliyorsun evet :D

Seocu adam ben seocuyum demez yapar eder.
Sohbet chat arkadaş kelimelerinde 1 siten neden yok madem öyle?

iyi çalışmalar.

zamanla hepsi olur,chat kelimesinde ilk 10 için 4 haftadır çalıştığımız bir site var ve en geç 1-2 hafta içinde ilk 8 - ilk 10'da çıkacağını düşünüyoruz,şuanda bitmesine az kalan bir bu kadar daha referansımız mevcut,tüm liste için pm atabilirsiniz yada direkt msn'e ekleyebilirsiniz.

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üzerimden deli gibi komisyon alanlar var.

Adamın tanıdığının evden eve nakliyat sitesi sahibi var,onunla görüşüyor,bu siteyi bu kelimede ilk 10'a sokturacağım 500 ytl yeterli,adam bana geliyor 400 ytl ödüyor,100 ytl onun aracı olmasından dolayı,çaba göstermeden yanına kar kalan para.

Zaten saks shop siteleri dadandı başıma. :p

Elimdeki işleri yarıya indirmeden yeni müşteri almamayı düşünüyorum.

Son görüşmelerimi yapıyorum artık,eğer tamamen müşteri alımını durduracak olursam buradan duyuracağım.

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google optimizasyon/seo işleri için müşteri alımı dolmuştur,en azından elimdeki işleri yarılayana kadar,yeni işlerle/projelerle gelmeyin lütfen.elimdeki işler azaldığında ve yeni sağlam referanslarımla buraya yazacağım gene.

ilginize teşekkür ediyorum,şimdilik sadece soru(n)larınız için [email protected] ;)

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aytug'la bizde anlastik ve 2 sitemiz için çalismalari devam ediyor. Önümüzdeki Cuma yani 14 aralik 2007 de meyve vermeye baslayacak diye bekliyoruz... Sonucu elbette burada paylasacagiz.

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bildiğim önce referans verilir sonra iş verilir.

Loi, bununla eğer bizim iş vermemizi kastediyorsan 'halep oradaysa arşın burada' diye bir söz var. Arkadaşımız burada cesurca ben bu işi yapıyorum diyor ve yeterince referans gösteriyor. Denenmeden de birşeyin öğrenilme şansı yok.

Zaten aytuğ kendine güvenmese yapıyorum demez enazından 1-2 hafta sonrasında sonuç ortaya çıktığında herşey anlaşılır.

Ticarette prensip sadece bugünü kurtarmak değildir diye düşünüyorum ki öyledirde. Bugün verdiğiniz söz yarın yalan çıkarsa kaybeden siz olursunuz. Başkası değil.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bende bunu söylüyorum zaten. Diyorumki göster 2 tane referans, şu şu kelimelerde şu kadar arayan var ve bu kadarda site arasında ben x siteyi ana sayfada N sırasına getirdim. Bu işler böyle olur, kendine güvenmiyor felan demedim. Güvendiği ortada ancak bu başlığı gören insanların referans görmeden iş yapmaları onların zararına olabilir. Google arama sonuçlarında ilk sıraya çıkayım derken eldeki bulgurdan olmakta söz konusu. Sandbox diye bişey var. Ben aytugg un yazdıklarını az çok okudum doğrusu bu konuda yeterince tecrubeli olduğunu düşünmüyorum. Bunu burada telaffuz etmem aytugg a zarar vermek amacli degil bilakis bu forumdaki kullanıcıları korumak istemem ile alakalı.

Biz bu forumda Türk webmasterlarının daha fazla bilgi ve para kazanmasını istiyor ve destekliyorz. Bana göre bu iş ayırca milli bir mesele. Türk gençlerinin bilişim sektöründe ileri noktalara gelmesi vatanımız içinde faydalı bir mevzuu.

Aytug'un bir kaç referansını burada yazmasını bekliyorum.

cenkp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lio hocam yanlış anlamayın ama yukarıda Aytug yazmış referanslarını, sanırım fark etmediniz.

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk mesajımda referanslardan bazılarını belirttim fakat takdir edersinizki her site sahibi sitemi referans olarak göster demiyor,rica üzerine kimilerini yayınlamıyoruz fakat bana msn'den ulaştığınız zaman hepsinin listesi vardır bende detaylı olarak site sahiplerinin msn'leriyle beraber hemen atabilirim size.

Sorun güven ise,artık üzgünüm ama ben kimseye güvenmeyeceğim.2 gündür sinirlerim alt üst olmuş durumda bu olay yüzünden..

http://forum.iyinet.com/bilisim-huk...ibi-com-bu-dolandiriciya-cok-dikkat-edin.html

son referans :

site : aydinemlak.com
kelime :bursa emlak
sıra : ilk 10 için anlaşıldı ve 5.bitirdi.

cenkp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aytug hocam konunu sildiler sanırım ulaşılamıyor.
Maalesef dolandıcı çok benimde başıma geldi.
Naparsın boşver bende üzüldüm ama değmez.
İnan allah büyük, sen daha iyi işler yapıp kaybettiğinden
fazlasını kazanırsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5