İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google aramalarında istediğin site,istediğin kelime,istediğin sıra

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu siliniyor,artık böyle başlıklar yasakmış.

Konuşma kayıtları dahil bütün kayıtlar var elimde,emlakçılar tarafından dolandırıldım resmen.

Optimizasyon bitti ve ortada kaldım,kimseye ulaşamıyorum şuan.

3 gündür bunlarla uğraşıyorum..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
hadi bakalım bi site için pm attım, bakıcaz ne kadar etkili optimizasyonun var.

cenkp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aytuğ ile anlaştık. İş sonuçlandığında buradan bilgi veririm.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bu sıralamalarda kalıcılık ne kadar sürüyo?
2-3 haftalık tatlı bi rüya mı?
Bide 2-3 farklı kişi aynı kelimede yükselmek isterse ne olacak?

Yalova77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NeFuSa çok güzel soru bu tebrikler.:)
Yalnız benim anlamadığım başlıkta istediğin sıra diyor, ben pm atıyorum ilk 10 veya 5 için anlaşırız diyor. Zaten ben 24 milyon sonuç içerisinden 1. sayfaya getirmişim 1. sayfaya getiricek sadece altı üstü 6 sıra atlatılacak bunun için 350 ytl istiyor birincilikten bile söz etmiyor. Kusura bakmasın ama çalışamam. 6 sıra için 350 ytl vereceğime 350 ytl lik iş yaptırırım (backlink alır, özgün içerik yazdırırım) hiç olmazsa yerini sağlam 8-9 ay garanti eder. 1. sırayıda paşalar gibi alır.

cenkp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sonuçta TV reklamlarında da firmalar mallarını satmak için atıp tutuyor. Benim aklımdan neler geçiyor onlar için.

Bakın eğer aranızda dolandırıldığını iddia eden varsa buraya yazsın zaten iyinet gerekeni yapar. Lütfen aklınızdan geçen herşeyi buraya yazmayın.

Sonuçta bu pazarlık ve anlaşma işi. Bu yazdıklarıma da cevap vermenize gerek yok vallahi bu konuya bakacam derken kafam allak bullak oldu.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Arkadaşlar sonuçta TV reklamlarında da firmalar mallarını satmak için atıp tutuyor. Benim aklımdan neler geçiyor onlar için.

Bakın eğer aranızda dolandırıldığını iddia eden varsa buraya yazsın zaten iyinet gerekeni yapar. Lütfen aklınızdan geçen herşeyi buraya yazmayın.

Sonuçta bu pazarlık ve anlaşma işi. Bu yazdıklarıma da cevap vermenize gerek yok vallahi bu konuya bakacam derken kafam allak bullak oldu.

Araştırmadan anlaşma sağlarsan kafan allak bullak olur tabi.
Ayrıca bizde baltalamak amacıyla soru sormuyoruz herhalde.
İkna olursak bizde çalışabiliriz arkadaşla...

kaaxe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendisi ile anlaşmaya varılmıştır. bakalım neler olacak. saygılar.

Yalova77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.sıra için isteyeceğim fiyat bütçeni sarsabilir,piyasayı düşürmek istemiyorum.Site 0'dan getirilmeyecek bile olsa 1.'lik istiyorsun.

Bende diyorum ki;
Her sıralamada olan siteler için kendine göre bi plân belirlemelisin. Bu plâna göre hareket edip, müştelerinin de daha memnun kalmasını sağlayabilirsin. Plânsız iş olmaz. Aklıma gelmişken söyleyim;
Bu işten ekmek yemek istiyorsan herhangi bir şirkete sığınmalısın. Örneğin ben yaptığım ödeme için fatura isterim. Ne vericeksiniz bana? Herhangi bi şirketin sitesini üst sıralara yükselttiğinizi varsayalım, adam bunu kasadan ödeyecek doğal olarak genel yönetim giderlerinde eksiklik görülücek.. Eee adam bu açığını nasıl kapatıcak? Tabi ki senin keseceğin faturayı gider olarak göstererek. İşini iyi yapıyorsun güzel yapıyorsun fakat plânsız hareket etmen işini düşürüyor. Yaşın biraz daha büyük olsa şirket aç diyecem ama yaşın tutmuyor. veya ailenin maddi durumu iyise vergi dairesine ve gerekli kamu kuruluşlarına başvuru yaparak limited şirketi kurabilirsin kendine.

Senden tek istediğim; plânlı olarak çalışma, her kelimeye göre ayrı ayrı fiyat biçmelisin(Her kelime, her sıra için aynı fiyatı söylüyorsun), Birde şirketlere yapacağın çalışma için fatura kesmen. Bunlar olduktan sonra sıra yere gelmez emin ol. Ama google ileri ki süreçlerde algoritmasını değişirse onu bilemem tabi :)

Satışını veya tanıtımını körlemiyorum, aksine sana daha yararlı daha çok kazanabilmen için fırsatlar, öneriler sunuyorum. Artık ne kadarını ciddiye alırsın onu bilemem :)

Biraz uzunmu oldu yazdıklarım
Neyse canım okuyu ver işte :p
Hayırlı işler dilerim..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
ingilizce kelimelerde çalışıyor musun?
student loan, college loan bu kelimeler için mesela

kaaxe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
henüz erken bişeyler söylemek için fakat 1.hafta doldu bi gelişme yok bakalım beklemeye devam.

hakan20

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Referanslara tam gaz devam,her geçen gün ilerliyoruz.

Kelime : web tasarım
Site : aypii.com
Sağlanan Sıra : ilk 10 - ilk sayfa
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=web+tasarım&meta

Kelime : ehliyet sınav sonuçları
Site : guvensurucukursu.com.tr
Sağlanan Sıra : ilk 10 - ilk sayfa
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=ehliyet+sınav+sonuçları&meta

Bence referanslarını bir daha gözden geçir.İkiside 2.ci sayfada çıkıyor şu anda.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15

kaaxe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemde hareketlenme başladı dahada yukarıları dimi aytuğ:)

kaaxe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verdiğim işi tamamlamıştır kendisi güvenilir bir şahıstır işbirliği için teşekkürler.

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gözün doysun len aytugg :)

Bu yaşta bu iş paraları mezaramı götürecen len ..

Bi ara bana da ugra msn de benim şu siteyide üst sıralarda cıkaralım oldumu :D

Beyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence referanslarını bir daha gözden geçir.İkiside 2.ci sayfada çıkıyor şu anda.

Bence Daha Dikkatli Bak 1.Sayfada Ve İlk 5in içindeler sanırım...Helal Olsun Msn ye ekledim Konuşalım Anlaşırız Büyük İhitmalle...Byreklamlada Görüşmeyi Düşünüyordum Ama İlk Sen Olcan Herhalde

kaaxe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşla anlaşmam sonucunda sitemizi sendboxdan çıkarmıştır 4-5 gün sonra tekrar aramalarda çıkmamaya başladık sanırım tekrar sendboxdayız msnden cevap alamıyorum aytug nasıl iştir bu cevap bekliyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5