İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google aramalarında istediğin site,istediğin kelime,istediğin sıra

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
travesti kelimesinde 6. sayfada olan bir siteyi ilk 3'e sokmam için 500 ytl önerdiler site sahibi r10'dan isterseniz araştırın

dün görüştük,siteyi ve piyasayı incledikten sonra kibarca çalışamayacağımızı belirttim.

650 ytl'ye kadar çıktılar vakat reddettim.

sonrasında başka bir arkadaşla anlaşmış sanırım

bir de 2 gün sonra küfür yedim adamdan böyle ticaret olmaz diye. :)

Bazı kelimelerde hizmet vermediğiniz anlamını mı çıkartmalıyım yoksa sorduğum gibi tra... kelimesinde o sitenin öne geçmesini mi istemediniz?

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aytug dostum dün birisi seo için yanıma geldi benden firefox kelimesinde ilk sayfaya cıkarmamı istedi. Baktımki ilk sayfada türkce firefox sitesi yok :D gözüm kesmedi başta ve dedim ki ona siteni 2-3 ay içersinde ilk sıraya cıkartırım sana özel fiyatta 3500 ytl yaparım son olarak dedim. Çok pahalı dedi. Niye dedim aytugg diye birisi bana 350 ytl dedi dedi =D yav birader bazen bilmedigin şeylerede kalkışıyorsun. firefox kelimesinde ilk sayfaya cıkmak googleden aylık en az 5 000 Dolar gelir demek = )

eger cıkartabilirsen sana 1000 ytl vereyim :)

debro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pr3 olan siteni Millete pr6 diye Yutturup Miletten link alıpta Parasını Keklediğini Çok iyi Bilirim.Googlede Biraz Araştırırsanız Bu Yüzden Ağzı yanan, Avaz avaz Bağıran İnsanların Sayısı Bir Hayli.Googlede Site Yükseltmek sizin gibi İnsanların işine Kalmışsa ve Siz Bir hayli İddalıysanız vay googlenin Haline.Senin gibi Seocular Ancak Anı yaşar.Parayı alana Kadardır iş.Bir Hafta Sonra Bakarsınız Googleden Siteniz Kaybolmuş :) Onun için Arkadaşlar Bu işi Yapacaksanız Öle Blog siteleriyle Link değişimi Yapan ve Böyle Gösterdiği Referanslarla Kendini Seocu sanan Kişilerle Yapmayın derim..Kendisine Güven Konusunda Çok iddalı Konuşması Nedeniyle Bu mesajı Yazdım..Aşağıdaki Linkli İnceleyiniz Lütfen.Googlede Gezerken tesadüfen karşılaştım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ruud

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bi bakiim aa yokmuş :p aa bi daha bakiim anam yokmuş :p nirde lan o, aa bi bakiyim :p (burda)

InnoCent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Samimi Düşüncelerimi soyluyorum Lütfen Yalnış Anlama Aytuggg,

Başlıgın Bana çok Abartı ve Amatör geldi Gerçek bi SOE'cu zaten bilir 1.sayfanın , Sıranın garanti edemiceni..Sen Nasıl Edebiliyorsun ? gelip sana nakliyat sitemi 1.sıraya cıkar desem yapabılcek mısın ? Hayır..En az 1 yıl'a ihtiyacın war oda belki..

+ resmi bir firma yada Seo siten yok Bunlar gerekli kim nerden bilicek senın kım oldugnu hem 17 18 ya$ında birisin..Belki çok $ey bilebilirsin ama bi firma 17 18 yasında bırısıne iş vermesi için Şirket yada gerçek güçlü referansları olan biri olması gerekiyor..

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zaten 1 yılda o titleye çıkarmak çok basit. Önemli olan 3 ayda çıkarmak. Ben burdan şunu sölüyecem arkadaşlara hiçbirşey imkansız değildir. Siz çıkmak istedikden sonra nakiyattada çıkarsınız bilmennedede çıkarsınız.Makaleler burda seo ip ucları burda etrafınızda binlerce seo yönünden üst düzey siteler var inceleyin ne yapıyorlar çözün.Yani ben seocuyum ama hiç kimsenin bilmediği şeyleri biliyorum diyemez kimse. Nakliyatdaki ilk sıradakı site mesala iwelltools dan 29 dolara pr7 link almış. Sende al faydasını gör daha ne diyim :D

leonitef

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamımla uğraşmayın .Aytuğ bana weight loss kelimesinde ilk sayfa yapacak. karşılığnda da 3000 dolar vereceğim :) değil mi aytuğ

LowBattery

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
size ne başlıktan allah alla işlere bakın referanslara falan bu kadar da satış baltalanmaz :p

oaxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tekniklerin neler peki? hani Black Hat mi White Hat mi diye soriim anlarsın...

zorlunakliyat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sitem üzerinde çalişmak istyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

nozgul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba size nasıl ulaşabilirim. skype adres verebilirmisiniz

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
arkadaşın foruma girdiği en son tarih 28.07.2008 olarak gözüküyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5