İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google aramalarında

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba arkadaşlar,
sitemde bir çok sayfa var ve tüm google arama sonuçlarında sayfaların title etiketi ve linklerin adı cıkıyor. Yani site içeriginden bir şey cıkmıyor.
Sizce bu neden olabilir?

Örnegin title : Abc hikayesi

google arama sonucundan

Abc Hikayesi
ana sayfa hikayeler forumlar

diye cıkıyor konu içeriginden hiç bir şey cıkmıyor.

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben wordpress kullanıyorum sanırım aynı sorun bende de var.arama sonuçlarında hep başlık çıkıyor sadece bende :(

turunc4u

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tavsiyem title kodunun yanında description kodunu da kullanmanız ve bu kodun içeriğinde anahtar kelimeyi bulundurmanız.

Bunu yapamazsanız yazının içeriğinde başlıktaki anahtar kelimeyi en az 2-3 kez kullanmalısınız.

Yazınızda bu anahtar kelimeyi h2 h3 gibi taglarda kullanırsanız arama sonuçlarında görünme şansı daha çok artar.

Google arama sonuçlarında başlıktaki anahtar kelimeyi ve onun sıklıkla geçtiği yerdeki kelimeleri gösteriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi