İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Araması resimli

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar google site araçlarından sitemi daha önce eklemiştim bugun bir bakıyım dedim bir ton hata var diyor ama ne anlama geldiğini bilmediğim için resimli olarak paylaşmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

_SeCReT_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bulunamayan Sitende konu açmıssan oda sitemapa eklenmişse vesen o konuyu sildiysen yani google bot o bota ulasamıyorsa bulunamadı diye adlandırılıyor erişilemiyor olayı ise sanırsam robot.txt dosyasından kaynaklanıyor.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle olması site için bir olumsuz durum oluştur mu?

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Böyle olması site için bir olumsuz durum oluştur mu?

oluşturma ama o linke bir daha hit gelmez. Ben mesela temamı değiştirmiştim sitenin. Bir fotoğraf vardı. Linki gitti. Günlük 50 kişi resime geliyordu sadece tema değişince linkle ilgili bir sorun oluştu gelmiyor artık o linkten.

erişelemiyor kısmını da şifrelediysen veya yasak ettiysen arama botlarına ondan diyordur.

ayrıca girdiğin bir konunun başlığını da değiştirsen yine aynı şekilde ulaşamadı der

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkurler artık daha dikkatli olacağız.

tgrfkr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de böyle olmuştu bazen kırık linklerden kaynaklananlardan da olabiliyor ve öncedende söylenmiş olduğu gibi sitemapta ki yanlış link ve sebep olduğu 404 hatasından oluyor.Ama düzeltirseniz kısa sürede azalır hatalar..

NaturelGS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Bulununamadı" 404 veren linklerdir.
Listeyi bir incele. Gerçekten senin sildiğin sayfalarsa sorun yok.
Yoksa açılıyor mu, açılmıyorsa neden diye araştır ve düzenle.
O linkler zamanla google'dan silinecek

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi