İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Aramasında Sitem Gerilemiş..

flyx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb arkadaşlar 1 aydır süredir sitemi googleda üst sayfalara çıkarmak için uğraşıyorum. 1 aylık sürenin sonunda 2.sayfanın başına getirmeyi başardım.
geçen haftanın başında 2.sayfadaydı fakat bugün baktığımda 7.sayfaya gerilemiş? bu nasıl oluyor? bilgi verirmsiniz?

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
dalgalanma var algoritma çalışması falan. Ben de 1. sıradan 5. sıraya geriledim bir anda,umarım düzelir aksi halde taktik değişikliğine başvuracağız...

flyx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dalgalanma var algoritma çalışması falan. Ben de 1. sıradan 5. sıraya geriledim bir anda,umarım düzelir aksi halde taktik değişikliğine başvuracağız...

şuan beklemeliyim yani öylemi? bir kaç gün sonra tekrar test ederim. tşkler..

crossia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet imzamdaki site 9.sıra olmuş. nerdeyse 1 hafta her gece uğraştım backlink alarak sürekli takip ettim. 1.sayfaya çıkmak üzereydim. aynı işlemleri tekrarmı yapmam gerekiyor şimdi? nasıl tekrar yukarılara çıkartabilirim?

Hocam sürekli olarak ard arda ve aynı kelimeler üzerinden alacağınız backlinkler sitenizin sandboxa düşmesine neden olabilir. Zira google alacağınız backlinklerin doğal olmasını ve görünmesini ister.

Zaman zaman ve ihtiyatlı yani ölçülü bir şekilde hem içeriklerinizi girip de hem de sosyal medya ve diğer sitelerde sayfalarınıza bağlantılar alabilirsiniz.

xclever arkadaşımızın da dediği gibi şu sıralar bir dalgalanma mevcut. Sitenizin iç optimizasyonuna yer verebilirsiniz bir süre sonra yükselmeye başlayacağınızı umuyorum.

Bir tavsiye daha vereyim. Sitenizde ki reklamları azaltmanız, daha çok kullanıcınızı memnun edecek ve sitede geçirilen süreyi uzatacaktır buda sitenizin kalıcı olarak yükselmesini sağlayacaktır.

İyi çalışmalar

Ahmett-AydiNN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorunun Kaynagı Googledeki Güncelleme. Googledeki Beklenen Güncelleme Başladı Ve Bu Tür Dengesizliklerin Olması Normal Benim Sitem 1. Sayfadan 5. Sayfaya Gerilemiş Durumda. Güncelleme Ay Sonuna Kadar Devam EdebiLir. Bu Tür Dalgalanmalar Sizi Yıldırmasın. Durmak Yol Çalışmaya Devam..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5