İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google artık arama motoru olma özelliğini arka plana itti sanırım.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Google'a girin bir arama yapın, doğal arama sonuçlarının üstünde reklamlar, sağ kolon zaten tamamen reklama ayrılmış, reklamların arka planına da belli belirsiz farklı bir renk verilmiş, biraz üstünde de mikroskopik bir yazıyla neden bu reklam yazılmış, dolayısıyla sıradan bir internet kullanıcısı için doğal arama sonuçlarına ulaşabilmek zor.

Artık seo falan yok (olsa ne yazar, ilk sırada para verenler olduktan sonra) basarsın parayı adwors a en üstte çıkarsın.

Google artık arama motoru değil, sadece ve sadece adsense yayıncısı.....

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Googlenin amacı para kazanmak değil mi zaten ? =)

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Tabii ki para kazanma, söylemek istediğim işlevinin farklılaşması...

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ne olmuş, arama motoru olmaktan vazgeçip araba motoru mu olmuş? Biri özetlesin bana lütfen.

Flynetcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık seo falan yok (olsa ne yazar, ilk sırada para verenler olduktan sonra) basarsın parayı adwors a en üstte çıkarsın.

Demişsiniz size katılmıyorum seo var tabiki. Ancak adwords reklamları bir yere kadar götürebilir siteleri bir yerden sonra adwords yatırımları biter geriye seo kalır.

Bunun böyle olmasının bir diğer sebebi de ülkemizde insanların artık uyanması yani internet reklamcılığına önem vermesidir. Bunun aslında biz webmasterlar için çok büyük bir önemi bulunuyor. Reklam pastası. İnternete doğru kaydıkça webmasterların yararına olur diye düşünüyorum.

thehouse

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar ticaret için en önemli husus reklam ve pazarlama stratejileridir. Adwords bence gelmiş geçmiş en iyi reklam kollarından birisi, (diğeride facebook ads. zaten :) direk hedef kitleye reklam gösterilmesi vs. Artık tv reklamlarından önce google reklamları baş gösteriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5