İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google asla affetmiyor mu?

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim 1 sitemi 2005 te atmıştı. bazı arkadaşlar banlı hesaplarımız açıldı yazınca ben de bi sorayım google a dedim.. sordum: 2 yıl oldu, şuan yeni hesap açsam veya açılmış hesaptan kodları koysam olur mu gibi sordum. gelen yanıt : hiçbirşekilde olmaz dediler.. bu hesabı açılan arkadaşların hesabı nasıl açıldı, ödeme aldılar mı.. bilenler bir yorum yaparsa sevinirim

M

mehmet2025

Misafir
arkadaşım sadece adın ve soyadın aynı kalmak kosuluyla, diğer herseyin farklı olması lazım. google banlanan bir hesap ilişkini bulursa hesabını tekrar banlar. yanıi banlanmıs bir siteye kesinlikle kodunu yerleştirme

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banlanan hesapa kod yerlestirmekte 1.sebebten banlamana yol acar tafsiye etmem

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bazı hesapların açıldığını soylediler.. benim site banlanalı 2 yıl oldu.. bu google hiç affetmiyor mu onu soruyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5