İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Backlink

sultanomar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir konuyu merak ediyorum.
Yahoo backlink var ancak Google backlink yok. Google backlink olmasının faydası vardır diye düşünüyorum. Google backlink elde etmek için ne yapmam lazım? Teşekkürler...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
google backlink derken nasıl bir backlinkten bahsediyorsun sen?
google'ın ancak forumundan backlink alınır, başka biyer bilmiyorum ben

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
mesela sitebilgisi.net den bakarken orda var google backlink yahoo backlink diye kategori var onlar ne ?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Google'da link:siteadi.com diye bakınca çıkan backlinklerden bahsediliyor sanırım. Link almak lazım sitelerden.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
hangi siteden alınca googleda link:siteadı.com yazınca bu çıkmaz olur :D

Aradığınız - link:www.emmanuelemenike.net - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil.

Öneriler:

Tüm kelimeleri doğru yazdığınızdan emin olun.
Başka anahtar kelimeleri deneyin.
Daha genel anahtar kelimeleri deneyin.
Arama Sonuçları
:)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
reklam çalışması yapmadıysan, backlinkin olmaz

adapazarli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Link alman gerekir.
Bende bu konuda şunu çok merak ederim. Bir siteme 10 siteden link alırım yanlız google backlink sorgusu yaptığımda google'a yansıyan 1 - 2 linkin olduğunu görüyorum. Acaba google backlink verirken neyi kıstas alıyor. Kaliteli link desen aldığım linkler genelde aynı değerlerde siteler pagerankına göre.

sultanomar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese yorumlarından ötürü teşekkürler.

Sorduğum link:siteadi.com şeklinde olan aramada çıkan sonuçlardı. Benim bir blogum var ve 108 Yahoo backlink gözüküyor. Ancak Google backlink 0.

Reklam çalışması derken siteye reklam koymayı mı kastediyorsunuz?

Ne tür sitelerden backlink almak lazım ki Google backlink olsun?

Teşekkürler...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hedefli backlink almak daha mantıklı ama bu şekilde çalışanlar artık yok, her önüne gelen siteye mail at, link değişimi yapalım mı diye sor, ama abartıya kaçma

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Herkese yorumlarından ötürü teşekkürler.

Sorduğum link:siteadi.com şeklinde olan aramada çıkan sonuçlardı. Benim bir blogum var ve 108 Yahoo backlink gözüküyor. Ancak Google backlink 0.

Reklam çalışması derken siteye reklam koymayı mı kastediyorsunuz?

Ne tür sitelerden backlink almak lazım ki Google backlink olsun?

Teşekkürler...

Sitenin kategorisi ile ilgili sitelerden ücretli link alman veya çapraz link değişimleri yapman gerekiyor. blog ve forum sitelerine de link eklersen faydasını görürsün. Yalnız linkleri ekledikten 3-5 gün sonra hemen linkim google da arama yaptığımda görünür diye düşünme linkleri ekledikten 2-4 hafta arasında veya daha uzun bir süre sonra görünmeye başlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5